У Тернополі люди втретє зібралися на транспортне віче (оновлено)

У Тернополі люди втретє зібралися на транспортне віче (оновлено)
  • Десятки тернополян прийшли о 12-й годині у неділю, 18 листопада на Театральний майдан на третє транспортне віче.
  • Після обговорення ряду питань, вирішили, що 22 листопада потрібно йти у міську раду на сесію, щоб показати невдоволення новими тарифами і депутатам, і перевізникам.

Розпочали віче із підсумку транспортних подій, які відбулись у місті за останній тиждень.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (34)
  • світлана
    Молоді,здорові на заробітках,тому так мало людей. Пенсіонерам  компенсують комунальні послуги  . В селах люди наробляться ,але ситі  дровами палять ,що лишнє,то продають .
  • Вітьок
    У  Франції  тільки  податок  на  бензин  підняли  то  вже  почались  забастовки,  а  в  нас  і  гривню  опустили  і  ціну  на  пальне  підняли  і  комуналку  підняли  і  ціну  на  газ  суттєво  підвищили   і  ціни  зросли  інфляцію  роздули  і  що  "українець"  робить??? А  робить  "українець"  одне,  маже  своє  одне  місце (якщо  мужик) вазеліном,  а  якщо  баба  то  і  без  смазки  дає  і  не  одне в  своє  місце,  щоб  їх  ...ли  за  їхні  же  гроші ( податки  і  збори)  ті  кого  вони  обирають. Ну  і  не  діагноз  це  пересічного  "українця"???)))
  • Вітьок
    Не  вмієте  відстоювати  свої  права  і  дозволяєте  щоб  вас  най......ли  і  любите  лохами  бути,  то  ходіть  пішки,  працюйте  на  комуналку  і  на  жебрацьке  життя  і  дальше,  Польща  вас  з  радістю  прийме,  а  таможня  вас  на  кордоні  обдире.))) Таке  враження  що  пенсіонерам  сами  більше  треба,  вони  і  так  за  проїзд  не  платять,  а  на  віче  прийшли. Мені  смішно  з  тих  лохів  які  черги  за  картками  тернополянина  влаштували  а  потім  відмінили  їх. Там  вони  знайшли  час  і  гроші,  а  на  мітинг  і  щоб  скасували  підвищення  цін  не  прийшли. Страйкували,  страйкували  влада  опустила  ціни,  а  потім  знов  підняла  втіхаря  поступово  бо  зрозуміли  менше  вкусиш  скоріше  ликнеш!!!
  • Валера Матів
    З себе треба починати!НЕ ПІДТИРЮВАТИ!!!!!! А потім пальці гнути)))...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Випускний бал у Чорткові: дивіться фоторепортаж 21:00 Зворушлива зустріч: у Тернополі тато-військовий зробив сюрприз для донечки та приїхав на випускний play_circle_filled photo_camera 20:00 Як тернополяни ставляться до підвищення тарифів на воду: опитування 19:45 Аварія із вантажівкою у Смиківцях: постраждали діти, є обмеження руху Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 На Тернопільщині реорганізують три обласні заклади позашкільної освіти 18:41 Понад чотири роки був у полоні: звільнили Героя з Тернопільщини керівника оркестру Івана Лужного photo_camera 18:10 На Руській та поліській частково перекриють рух транспорту 17:55 Куди записати дитину у Тернополі 2026: огляд гуртків, секцій, клубів і студій (партнерський проєкт) 17:20 Для українців за кордоном запустили цифрову платформу «Додому» 16:50 У Західноукраїнському університеті відкрили стелу пам'яті полеглих студентів і викладачів 16:10 У деяких школах Тернопільщини працюватимуть «опорні кухні»: гарячі обіди матимуть усі учні 1-11 класів 15:30 Наші вдома: з ворожого полону повернули 160 українських Героїв play_circle_filled photo_camera 15:15 До понад 32 градусів у салоні: журналісти перевірили, яка температура у маршрутках і тролейбусах Тернополя 14:40 Сакура на згадку про курс: курсанти Тернопільського коледжу зберігають особливу традицію photo_camera 14:07 «Прошу — дайте моєму сину шанс!» Після невдалого стрибка у воду 17-річний хлопець знерухомлений 13:30 СБУ заявили про ураження двох російських кораблів військового забезпечення та засобів ППО 13:05 П’яний водій вчинив смертельну аварію та втік: суд залишив вирок у силі — сім років тюрми 12:33 Тернопільщину накриє надзвичайна спека: синоптики прогнозують +40°С 12:03 В аварії у Бережанах постраждав неповнолітній водій електросамоката
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up