У Тернополі на будівництві загинув чоловік

На будівництві на вулиці Володимира Великого загинув муляр.
Нещасний випадок на будівництві у Тернополі трапився 29 вересня — у шахті ліфта будівельники побачили співробітника.
Про це повідомили в поліції Тернопільської області.
Чоловіка у шахті ліфта побачили його співробітники. Вони викликали швидку та поліцію, але медики констатували лише смерть тернополянина.
Нещастя трапилося 29 вересня близько 9 ранку. Загиблий — муляр будівельної компанії. Він вранці прийшов на територію незавершеного будівництва багатоквартирного будинку, що на вулиці Володимира Великого. Проте узятися до роботи не встиг. Чоловік впав у шахту ліфта глибиною 112 см. Травми виявилися несумісними із життям.
Що трапилося, встановить слідство. Даний факт працівники поліції внесли в ЄРДР відповідно до статті 115 ККУ з поміткою «нещасний випадок».
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, які травми бувають при падінні з висоти, а також як допомогти постраждалому до приїзду медиків.
Читайте також:
Найбільше з висоти падають на Зелені свята
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Uliana AlitaВічна і світла пам‘ять тобі дядько😭🕯
-
pitersuperfly"глибиною 112 см" - з такої висоти можна вбитись ? Якщо навіть помилились, то 112 метрів це 30-ти поверховий будинок. В нас є такі буденки ?
-
Петро БерітДуже часто на будівництвах гинуть люди...
-
Elena MazyarokВічна пам'ять і царство небесне.