На Січових Стрільців біля сміттєвих баків знайшли мертвого чоловіка. Поліція каже - безхатько

На Січових Стрільців біля сміттєвих баків знайшли мертвого чоловіка. Поліція каже - безхатько

У Тернополі на вихідних на вулиці Січових Стрільців знайшли труп. Тернополяни кажуть, що тіло чоловіка, орієнтовно 60-ти років, бачили неподалік сміттєвих баків.


На місці події, що трапилась у суботу, 21 жовтня,  були патрульні, слідчо-оперативна група. Про це повідомили читачі.

Інформацію про смерть на вулиці підтверджують в Головному управлінні Національної поліції в області. Однак зазначають, що смерть чоловіка не пов’язана із насильством.

- Особу встановили. Це чоловік без постійного місця проживання, 1960 року народження, Любомир,  - кажуть у поліції. – Сам із села Підгородне Тернопільського району, однак тривалий час жив на вулиці. Помер внаслідок серцевого нападу – такий висновок експерта. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Цьвєк
    Відмучився,хай з богом спочиває.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 17 кг життя або смерті: як «Вампір» тримає небо 20:00 Новини Тернополя та області за 30 березня — 5 квітня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Містичні пастки в Кременецьких лісах: туристів попередили про небезпеку 18:03 На збір березового соку треба мати дозвіл, а штраф можете заплатити навіть за один прокол дерева Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 17:00 Як відремонтували дорогу М-19 неподалік Тернополя: фото до та після 16:00 Мертвим пластик не треба: перед Великоднем екологи закликають відмовитись від штучних квітів на могилах 15:00 20-річний водій п’яним сів за кермо і скоїв ДТП з потерпілим. Як водію вдалося уникнути тюрми? 14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up