У Тернополі патрульні розбили вікно, щоб залізти в квартиру

У Тернополі патрульні розбили вікно, щоб залізти в квартиру
  • 29 серпня об 11-ій годині інспектори отримали виклик з багатоповерхівки на вулиці Вербицького.
  • Працівниця соцслужби повідомила, що не може потрапити до помешкання своєї підопічної.

Прибувши на місце події, патрульні з’ясували, що вхідні двері квартири випадково захлопнулись зсередини, тож соцпрацівниця ніяк не могла потрапити до житла без сторонньої допомоги.

Жінка, яку вона доглядає, прикута до ліжка, через проблеми з опорно-руховим апаратом. Патрульним довелось залізти до квартири через вікно другого поверху, перед цим розбивши скло. Громадянка лежала на ліжку і просила їсти. Інспектори відімкнули вхідні двері й впустили соцпрацівницю.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників: як долучитись 21:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 грудня 21:00 За неправильну обрізку дерев на Злуки: орендар заплатить штраф 20:00 Від 600 до 10 000 гривень за добу: скільки коштує оренда квартири у Тернополі на новорічне святкування Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 19:00 Новорічне меню з доставкою: які святкові страви пропонують ресторани Тернополя та скільки коштують 18:30 Трагічно обірвалося життя парамедика Романа Крутія з Тернопільщини 18:00 Учениці тернопільської художньої школи здобули перемоги на міжнародних і всеукраїнських конкурсах photo_camera 17:45 Якщо фітнес-клуб, то «Алігатор» (новини компаній) 17:20 Герой-тернополянин Дмитро Чорнота отримав високу державну нагороду 16:45 Територія, на яку вивезли уламки зруйнованих будинків стала місцем небезпечних трюків водіїв 16:10 Збив жінку на смерть — у крові водія було понад 3,5 проміле. Що на це сказав суд? 15:40 Померла працівниця Пенсійного фонду з Тернополя Зоя Командирчик 15:15 Депутатів Тернопільської обласної ради скликають на сесію перед Новим роком 14:45 У згорілому будинку на Чортківщині виявили бездиханне тіло 14:12 На Чортківщині виявили нарколабораторію, де було канабісу на дев'ять мільйонів гривень 13:30 Ветерани та ветеранки змагалися у турнірі зі стрільби з лука 13:00 Нетвереза і без посвідчення: у Заліщиках 18-річна водійка перекинула Toyota. Є потерпілі 12:25 Телефонний дзвінок коштував 122 тис. грн: на Тернопільщині жінка стала жертвою банківських шахраїв 11:45 В аварії неподалік Великого Глибочка загинули жінка та двоє 17-річних підлітків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up