У Тернополі поліція буде штрафувати пішоходів (для обговорення)

У Тернополі поліція буде штрафувати пішоходів (для обговорення)
Пішоходи платитимуть штраф у розмірі 51 грн за перехід дороги у недозволеному місці. Про це у "Фейсбуці" повідомляє офіційне представництво Європейської поліцейської асоціації в Україні.
 

Ст 127 Ч 1 КУоАП Неподчинение пешеходов сигналам регулирования дорожного движения, переход ими проезжей части в неустано...

Опубліковано Офіційне представництво Європейської поліцейської асоціації в Україні 1 березень 2016 р.

Як ви до цього ставитесь?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (42)
  • Анонім
    Підтримую, порядок має бути порядком, як є правила  для водіїв, так і само для пішоходів.
  • Anonymous
    Андрій Жаровський,

    аргументуйе будь ласка(вкажіть посилання), бо я напсав коментар з метою взнати за що штрафують. Якщо ви компетентні, то будь ласка поясніть пішоходам їхні права.
  • Anonymous
    Будь ласка, аргументуйте свій коментар(вкажіть ссилку на закон). Бо я писав з метою отримати конструктивну критику.
    Андрій Жаровський reply Anonymous
    ПДР2015 пункт 4.8 і 4.14( правда може бути три смуги, але в Тернополі таких доріг не пам'ятаю)
  • Anonymous
    Цікаво знати що таке "недозволені місця" для переходу. Бо пішохід має право переходити дорогу будь-де, попередньо впевнившись, що не створює аварійної ситуації(пропустити всі машини). Тоді штрафувати мають права тільки на регульованих переходах при переході на червоне світло, або коли людина вискочила на проїжджу частину перед автомобілем змусивши його аварійно гальмувати або робити маневр.
    Анонім reply Anonymous
    4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності - на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
    Anonymous reply Анонім
    Дякую за відповідь. Тепер люди будуть знати
    Анонім reply Anonymous
    ПДР пункт4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.
    Андрій Жаровський reply Anonymous
    Має право переходити коли є не більше двох смуг для руху. Наприклад на Л.Українки їх чотири
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Пережила Голодомор і війну: жителька Тернополя відзначила 100-річний ювілей 21:00 У Пужниках на Тернопільщині польські та українці науковці розпочали новий етап пошукових робіт 20:01 Тернопільські вокалістки серед найкращих на міжнародному фестивалі в Болгарії photo_camera 19:00 Розширюють Алею пам’яті на бульварі Шевченка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Троє випускників з Тернополя отримали 200 балів на НМТ з історії України 17:20 У Тернополі пробіг «Старт до Олімпу» зібрав близько 300 учасників 16:40 У Тернополі на маршрути вийшли п’ять нових тролейбусів «Електрон» photo_camera 16:10 Видання «20 хвилин» вкотре потрапило на Мапу рекомендованих медіа в Україні 15:40 Бійка в парку «Здоров’я» закінчилася лікарнею: у Тернополі чоловік отримав тяжкі травми 15:10 На Будного водій Lanos наїхав на велосипедиста 14:30 У Підгородньому кілер розстріляв чоловіка в авто: суд виніс вирок нападнику 14:00 Почаївську лавру перевірять на можливі зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією 13:15 У Заліщиках хлопчик отримав тяжкі травми внаслідок падіння з електроскутера 12:45 На Тернопільщині обмежують рух великовагового транспорту 12:17 У Тернополі спецпризначенці та медики втихомирили агресивного чоловіка 12:15 Ремонтують дороги на Подільській, Лукіяновича та Промисловій 11:45 Збитки довкіллю на понад 1,2 млн грн: підозрюють директора комунального підприємства на Тернопільщині photo_camera 11:20 У Білій проведуть Купальський вечір на підтримку ЗСУ 10:30 Новий бойовий контракт: які терміни і доплати за ризик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up