У Тернополі попрощались з екс-керівником "Народного руху" Мироном Стельмахом

У Тернополі попрощались з екс-керівником "Народного руху" Мироном Стельмахом

Серце багаторічного керівника Тернопільської крайової організації Народного Руху України Мирона Стельмаха зупинилось на 71 році життя. Панахида за чоловіком пройшла 2 лютого, а поховають його на рідній Бережанщині.

 

 

 

Мирон Стельмах був не лише очільником тернопільського "Народного руху", а й екс-депутатом міської ради Тернополя, головою ГО "Дзвони Топільча" та отримав орден "За заслуги" III ступеня. У тернопільському осередку "Народного руху" Мирон Стельмах був від початку його заснування і лиш років шість тому пішов.

Помер чоловік у понеділок, 30 січня в себе вдома. У нього було хворе серце. Попрощатись з Мироном Стельмахом 2 лютого прийшли його друзі, рідні та представники "Народного руху". 

-  Познайомились ми у лютому 1989 року. Він запамʼятався хорошою людиною, доброю, готовим допомагати людям, - розповідає лікар-кардіолог, представник "Народного руху" та друг Мирона Стельмаха Леся Копач. -  Мирон Григорович був українським патріотом та націоналістом і дуже добрим керівником. 

Колектив "20 хвилин" щиро співчуває рідним і друзям Мирона Стельмаха... Вічна йому пам'ять!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • David Starr
    Пам_ятаю його, все любив ходити в сірому костюмі та білих кросівках ) Вічна пам_ять.
  • Сергей Ференц
    ДУРНІ 2 ЛЮТОГО АНЕ 2 СІЧНЯ ПОНАБИРАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ ПО ОГОЛОШЕННЮ ЯКІ НЕ ЗНАЮТЬ ЯКЕ СЬОГОДНІ ЧИСЛО
    Тарас reply Сергей Ференц
    Дурню,  ти б сам для початку грамотно писати. Коми б поставив,  "ане" окремо написав.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Від сніговиків до героїв мультфільмів: Марія Дичковська в’яже іграшки, щоб підтримати сина у боротьбі з хворобою 21:01 Стіни зафарбували, але написи та малюнки повертаються: історія дворика у центрі Тернополя play_circle_filled 20:03 Був скверик та пішохідна алея: як змінилась вулиця Руська photo_camera 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 18:00 Мокрий сніг, ожеледиця та хуртовина: яку погоду прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців 14:05 Дні жалоби оголосили в Іване-Пустенській громаді через загибель Героя Василя Чубея 13:02 До тюрми відправили мешканця Тернопільщини, який покалічив власну тітку 12:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 грудня 12:02 Київ та область зазнали масованого удару ворога: є загиблий та поранені 11:04 «Очі, які говорять більше, ніж слова»: відзначили переможців конкурсу протидії насильству 10:00 Чому суд наклав арешт на автостоянку на території педуніверситету 09:00 Тернопільські «Дударики» здобули три перемоги на конкурсі «Різдвяне диво»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up