У Тернополі посилюють карантин: що заборонено?

У Тернополі посилюють карантин: що заборонено?

З 8 квітня на території Тернопільської громади запроваджують додаткові карантинні обмеження та посилюють контроль за їх дотриманням.

Засідання Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом відбулося 7 квітня.

Зважаючи на значні порушення карантинних вимог у торговельних закладах, учасники оперативного штабу прийняли рішення з 8 квітня збільшити кількість працівників поліції, муніципальної інспекції, Держпродспоживслужби, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів для роботи в торгових та торгово-розважальних центрах, а також запровадити посилені заходи контролю за дотриманням на території Тернопільської міської територіальної громади встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів, що відповідають «помаранчевому» рівню епіднебезпеки.

Через складну епідситуацію і зростання рівня захворюваності на COVID-19, штаб також прийняв ряд інших обмежень, які запроваджуються на території Тернопільської громади з 8 квітня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Серед них:

  • роботу в торгово-розважальних та торговельних центрах дозволено проводити за умови спільного контролю на вході-виході з закладу працівником центру з представником поліції чи Нацгвардії, забезпечивши проведення температурного скринінгу відвідувачів, контролю обліку відвідувачів, перебування у приміщенні не більше, ніж 1 відвідувач на 10 кв. м торговельної площі, наявності відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1,5 м, а також дотримання інших санітарних і протиепідемічних заходів згідно із чинним законодавством;
  • заборонено роботу розважальних центрі, дитячих розважальних центрів та дитячих ігрових кімнат;
  • заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів в закритих приміщеннях без глядачів та в обмеженій кількості глядачів (не більше 50 %) на відкритих спортивних спорудах за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників);
  • проводити усі Богослужіння, інші релігійні обряди та заходи з використанням одноразового посуду на вулиці поруч з храмом за умов дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми та інших санітарно-протиепідемічних заходів або в режимі онлайн;
  • з 12 квітня учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти навчатимуться у звичній формі (офлайн), а учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, а також учні позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти – дистанційно;
  • з 12 квітня дозволили проведення практичних заняття у майстернях, лабораторіях закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Галицького коледжу ім. В. Чорновола та Тернопільського фахового коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя лише групами до 15 учнів.

Читайте також У лікарнях Тернополя – 315 хворих на ковід та з підозрою на захворювання, з них десять — діти
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • PM1
    Придурки-коментатори читайте основний закон, КУ, а саме, статтю 64, щось будете знати в житті
  • Читач94
    що до таксистів можу відверто сказати що в більшості охайні та чисті авто водії дотримуюця карантину і одягають захисну маску але мав декілька прикрих випадків один водій демонстративно розповідав що нічого не існує і носіння маски йому не потрібно інший пропагандував вакцину спутнік -5 і теж не одягав маску  всеж таки хотів би теж повідомити що за дотримання їхніх дій теж потрібно  залучати поліцію дяку.
  • СТУГНА П
    Ще в тролейбусах і 35 маршрутах кондуктора слідкують щоб маски люди тримали одягнутими і так само слідкують щоб люди заходили в транспорт у масках за ,що кондукторам велика вдячність . Що не скажеш про звичайні маршрутки де люди заходять у масках ,а потім їх скидають і їдуть цілу дорогу кашляють,  то як це називається.
  • СТУГНА П
    Ну якщо є порушення так чого не відключають їм газ ,воду ,світло як було запропоновано Надалом . Треба порушникам опечатувати двері і на тому край ,якщо до людей не доходить по нормальному . Лікарні переповнені ,купа людей вмирає ,не вистачає медичного персоналу ,а деяким торгашам пох...... головне карман наталувати . Фактично ми вже давно в червоній зоні просто показники занижують ,але скоро будуть такі показники ,що не приховають
    Олена Зоркіна reply СТУГНА П
    Деякі торгаши .як ви написали - мають працівників.А працівникі мають сімью .яку потрібно годувати .Я б сиділа дома - але допомоги не дають .як за кордоном при першому карантині .За що жити .за що комуналку платити ? Податки і оренду ніхто не відмінив - плати - маєш не маєш - нікого це не хвилює .Хто боіться - сидить дома добровільно .
    PM1 reply СТУГНА П
    Ну і дебіл
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:45 На Львівській та Поліській частково перекриють рух через ремонт дороги 16:10 У Бучачі посеред вулиці знайшли дворічного хлопчика: батько залишив, щоб купити цигарки 15:35 Траса М-19 через Теребовлю змінюється: репортаж із масштабного ремонту мосту (Відео) play_circle_filled 15:10 Померла багаторічна працівниця тернопільського Навчально-методичного центру профтехосвіти Олена Іваськів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:40 На Чортківщині автівка злетіла з дороги та врізалась у металеву огорожу, а потім — стовп 14:05 Засуджений за вбивство випускниці з Вишнівця влаштував протест у СІЗО 13:35 На Кременеччині травмувався 13-річний водій електровелосипеда 13:00 Тернополянка віддала 30 тисяч гривень на потреби ЗСУ, але гроші не дійшли до військових 12:25 Долар по 45 гривень: курс валют в банках та обмінниках на 9 червня 11:50 За вилов риби сітками на річці Серет двоє жителів Чортківського району відповідатимуть перед судом 11:12 Шантаж колишньої інтимним відео: чоловіку з Тернопільщини загрожує до 12 років тюрми 10:47 У вічність відійшла лікарка, доцентка Тернопільського медуніверситету Надія Ярема 10:10 На кордоні затримали водійку, яка везла до Тернополя нелегальні ноутбуки на три мільйони гривень 09:37 Тернопільська спортсмени привезли сім нагород із Чемпіонату України з ММА 09:00 Теребовлянська громада зустріла Героя «На Щиті» Павла Барнасевича photo_camera 08:00 Робіть запаси: 10 червня частина Тернополя залишеться без води play_circle_filled 22:00 На фасаді тернопільської школи №13 відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі photo_camera 21:03 «Я є, я живий, я вдома…» З полону повернувся Олександр Ремпа з Підгороднього 20:00 Скандальне будівництво на 15 Квітня: що планують зводити під вікнами людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up