У Тернополі прощаються із загиблим військовослужбовцем Маратом Сабіровим
Життя військовослужбовця Марата Сабірова обірвалося 6 лютого на Донеччині. Герoю булo 26 рoків.
— Ще одна жахлива звістка надійшла до нашої громади. Віддав своє життя, захищаючи Україну та українську націю захисник Сабіров Марат Ільшатович (13.10.1997 р.н.), — повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Його життя обірвалося 6 лютого у Донецькій області.
Марат був уродженцем Енергодара, ніс службу у Тернополі. Коли почалась повномасштабна війна він просто не міг сидіти на місці і став на захист Батьківщини, написав міський голова Енергодара Дмитро Орлов і висловив співчуття.
«Марат був одним з найкращих та найближчим мені другом!
Він був найдобрішою та найчеснішою людиною, яку я знав!
Він завжди підтримував всіх в скрутні часи!
Дякую тобі за все, брат! Ми тебе ніколи не забудемо ти назавжди залишишся в наших серцях!
Бути воїном жити вічно, честь та слава».
Прощальна панахида за загиблим воїном відбудеться 9 лютого о 18:00 в Домі печалі на вул.Микулинецька, 27. Похорон відбудеться 10 лютого о 11:00 на Микулинецькому кладовищі.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляяли, що двом загиблим бійцям присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області».
Читайте також:
Лави небесної армії поповнив ще один захисник з Тернополя Андрій Чорний
Двом загиблим бійцям присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Ю
Читач47
Читач46
Sasha L.