"Його сильно боліло, що коїться з рідною країною" - у Тернополі попрощались з бійцем АЗОВу

"Його сильно боліло, що коїться з рідною країною" - у Тернополі попрощались з бійцем АЗОВу

На Збаразькому кільці десятки тернополян з квітами і лампадками, побратими - з прапорами.

Біля Збаразького кільця відправили панахиду за померлим Олегом Литвинцем. Далі авто вирушило у Підволочиськ, де земляки попрощаються з добровольцем біля стели Ангелові, а далі - у його рідне село Скорики, що у Підволочиському районі, де і поховають бійця 29 січня.

- Його сильно боліло, що коїться з його рідною країною, він не міг миритись зі всім безладом, що тут відбувається - тому і стояв в перших рядах під час Євромайдану, а одразу після цього добровольцем вирушив на війну, - розповів побратим Олександр. - Він завжди був таким: щирим, відвертим, справедливим. Дуже хотів, щоб на нашій землі був мир. Не дочекався його... 

Панахиду відправили, приспустивши над труною з тілом прапори - жовто-блакитний, червоно-чорний та стяги АЗОВу. 

- Я не знала його, але прийшла провести цю дитину, мовити "Отче наш", аби його душі там, на небі, було спокійно, - каже пані Олена, літня жінка у чорній хустці. Вона весь час втирала сльози. - Я читала, йому тільки 39 було. Як моєму синові. А в нього за спиною - пекло війни. Він пішов добровольцем, боронив мене, моїх дітей та онуків. Царство небесне йому... І низький уклін - за все. 

Нагадаємо, Олег потрапив в ДТП напередодні Нового року поблизу Києва. Туди їздив на роботу. Майже місяць лікарі боролись за його життя, а побратими допомагали, чим могли. Батьки Олега померли ще раніше, у нього залишився тільки брат та двоє донечок-школярок.

Олег Литвинець був учасником Євромайдану. Після цього одразу пішов добровольцем на фронт, служив в АЗОВі.

- Це був Патріот, який відважно боронив державу, брав участь в боях і проявив себе як відважний і мужній воїн, - каже Назар Хрущ. – Хлопці, які з ним служили, дуже позитивно відгукуються за нього.

Чорний період у районі – Олег вже двадцятий воїн, який загинув на мирній території.

Вічна тобі пам’ять, Герою…

Читайте також Зустріньте покійного воїна АЗОВу! О 17.00 планують панахиду при виїзді на Підволочиськ
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Пуемётчик Ганс
    Ещё минус один.Карма нашла героя.
  • Серега Хайдаров
    А че на коленях никого нет . Это не порядок . Надо срочно всем стать на колени . Это у вас в крови стоять на коленях , ну или раком .
    Grigoriy Viktorovich Saltan reply Серега Хайдаров
    А ти приїдь до мене в Марік, тут і подивимось, хто і як буде стояти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови 20:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:30 Зникла 24 дні тому: розшукують 36-річну жительку Тернополя Тетяну Мироненко Від читача 22:01 У Тернопільському обласному центрі зайнятості провели тренінг з інформування про вибухонебезпечних предметів 19:00 Суд у резонансній справі про смерть у лікарні однорічного Єремія знову не відбувся 18:10 Тернополянин Матвій Кротюк здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби 18:00 Коли виносити картоплю з погреба на посадку: поради городників 16:57 Приїхав з фронту — і створив сім’ю: на Тернопільщині військовий з коханою отримали свідоцтво про шлюб 16:37 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 16:10 Жителю Тернопільщини повідомили про підозру у розбещенні 10-річної дівчинки через Telegram 15:40 Два роки тюрми — для нардепки Марченко 15:30 Тролейбус №8 тимчасово не заїжджатиме на Микулинецьку: в чому причина 15:00 Повернуть до 11 гривень за літр: з 20 березня діятиме кешбек на пальне 14:15 В аварії на Харківщині обірвалось життя військового з Чортківщини Ігоря Медведєва 13:33 Карпати засипало снігом: чи чекати похолодання на Тернопільщині 13:07 Деякі перевізники вже підвищили ціни на 5-20%: скільки тепер коштує проїзд з Тернополя до міст області 12:33 Майно школи на Кременеччині вартістю 22 мільйони гривень суд залишив у власності держави 12:06 Ухилянти на Тернопільщині: коли стан здоров’я чи релігія не рятують від реальної тюрми 11:30 З будинку батька загиблого Героя вкрали 40 тисяч гривень: підозрюють жінку з Бережанщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up