У деяких школах Тернополя створять безкоштовні гуртки

У деяких школах Тернополя створять безкоштовні гуртки

Звернення про покращення мережі гуртків у мікрорайоні "Дружба" запропонував під час сесії 22 лютого депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула. 

- До мене, як до депутата міської ради, звертались мешканці мікрорайону "Дружба", які просять створити у цій частині міста гуртки образотворчого мистецтва або секції для занять дітей, - каже депутат Андрій Шкула. - На вулиці Виговського є художня школа. Там можна організувати, на прохання батьків, такі гуртки.

Міський голова Сергій Надал запропонував вивчити можливість створення гуртків у всіх загальноосвітніх закладах "Дружби". Пан Шкула погодився з такою правкою і з свого боку дав пропозицію створити гуртки у всіх художніх та середньоосвітніх навчальних закладах Тернополя. Профільні управління отримали доручення вивчити шляхи фінансування та подати пропозиції.

Коментарі (7)
 • Алла Крепич

  краще б у першу чергу зробили безкоштовне харчування для учнів!
 • Анонім

  Для початку треба скоротити шкільну програму бо в такому вигляді як вона є зараз на гуртки не буде особливо часу і бажання . Будем говорити так уроки закінчуються 15 00 поки учень прийде до хати поїсть , троха відпочине , як мінімум дві години пройде ,а куда вже іти після 17.00 якщо дома треба готуватися до наступного дня ,вчити уроки майже до 23.00 ,і це реальність . Про які гуртки можна говорити . Ще якщо б уроки закінчувались в 13.00 як було раніше то гурки це реально ,а зараз коли дітям засирають голову шлаком то чесно кажучи після школи вже нічого не хочеться .
 • Марія Василишин

  Давно пора)
 • Наталія Грицишин

  В 11 школі., будемо вдячні за проявлену ініціативу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up