У Тернополі ще два будинки відключать від централізованого теплопостачання

У Тернополі ще два будинки відключать від централізованого теплопостачання

Тепер жителі цих будинків зможуть підключити у своїх домівках індивідуальне опалення.

14 листопада на засіданні позачергової 19-ої сесії міської ради депутати підтримали рішення про відключення від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води багатоквартирні будинки за адресами: вул. Володимира Лучаковського, 13 та вул. Золотогірська, 12, враховуючи звернення усіх мешканців даних будинків. 

Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Відключення будинків здійснюватиметься відповідно до Порядку відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 №169.

Відео дня

До слова, у Тернополі відключили від систем центрального опалення та гарячого водопостачання багатоквартирні будинки за адресами вул. Івана Франка, 6-А та вул. Київська,16

Нагадаємо, що мешканці багатоквартирних будинків у Тернополі можуть відключитися від централізованого опалення та гарячого водопостачання, де усі 100% мешканців висловили таке бажання, або у яких більше 50% квартир та нежитлових приміщень вже відключена від ЦО та ГВП. Перелік таких будинків можна переглянути ТУТ.

Порядок відключення власників (співвласників) будівель, у тому числі житлових будинків від ЦО та/або ГВП доступний для ознайомлення ТУТ.

Довідка
Тарифи на газ на опалювальний сезон 2022/2023 р для населення залишилися без змін – 7, 96 грн/куб.м. Тариф діятиме до кінця квітня 2023 року.

 Читайте також:

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up