У Тернополі скоротили вечірнє освітлення на годину

У Тернополі скоротили вечірнє освітлення на годину
До 23.00, а не до 24.00, як це було раніше, тепер освітлюють тернопільські вулиці.

Таким чином комунальники економлять на електроенергії для бюджету приблизно до 2000 грн щомісяця, стверджують у КП “Тернопільміськсвітло”. У міліції ж кажуть, що краще було б, якби місто освітлювали всю ніч, особливо взимку.
Освітлення міста складається з двох графіків, - каже директор КП “Тернопільміськсвітло”Олег Лехіцький. - Згідно з графіком, стовідсоткове освітлення вулиць Тернополя розпочинається о 20.00, а 2/3 електроенергії відключали о 24.00. Тепер освітлення вулиць скоротилось на одну годину. Тому цю ж частину електроенергії вимикають о 23.00.
Натомість 1/3 частина освітлення вулиць діє всю ніч. Навесні, коли дні будуть довшими, як запевнив Олег Лехіцький, місто знову освітлюватимуть до 24.00.
Завдяки скороченню вечірнього часу в місті, з 23 вересня, щомісяця зможемо зекономити 1800-2000 грн, - зазначає головний інженер КП “Тернопільміськсвітло” Зіновій Хом'як.
У міліції вважають, що вулиці міста треба освітлювати всю ніч.Чи вплине скорочення часу освітлення увечері на рівень злочинності, правоохоронцям наразі важко констатувати.
- Звичайно, що найкраще, коли в темну пору року не економлять на освітленні вулиць, - кажуть у віділлі зв’язків з громадськістю обласної міліції. - Проте не можна однозначно стверджувати, що внаслідок скорочення освітлення в нічний час зросте рівень злочинності. Крім того, наші працівники патрулюють цілу ніч на вулицях міста.

Майя ЮРКЕВИЧ,  [email protected]

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (27)
  • Anonymous
    хай ромко біля себе за містом повимикає все освітлення - точно більше 2000 грн зекономимо, і хай не їде до себе додому, а пішки ходить - може коли йому хтось лупне пару раз по башці, тоді опамятається...
  • Anonymous
    Одним словом, Тернопіль - то село-болотне!
  • Anonymous
    народ не партеся, година то фігня))))0в нас от лише центр і освітлюється суперськи)))))Підволочиськ, а рештою вулиць ходимо з підсвіткою під глазом ггггг ми економимо вже десяток років.....от сусіда не давно побили...навіть не знає хто...темно було))((())
    Anonymous reply Anonymous
    Ромко і яця це вкупі разом взяті поняття а думать повинні мозги, де там Ромку до них просто не дружить із ними й кранти!
    Anonymous reply Anonymous
    Ромко добиває комуналку так нахабно навіть не зважаючи на вибори. Підбір кадрів - одні добивали... Вже згадане міськсвітло, тролейбусний парк, баня, будінвестзамовник( земельку розбазарили). Терпіння має якусь межу, невже він цього не розуміє.
  • Anonymous
    Скоротили б видатки на чиновницькі забаганки - утримання дорогих авто, десять заступників та двадцять помічників, і т. д. - економія була б суттєва.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Tesla, який був у розшуку, зупинили патрульні в Тернополі за перевищення швидкості 22:00 Квітковий рай неподалік Теребовлі: в Деренівці розквітнуло лавандове поле play_circle_filled photo_camera 21:01 До 30 тис. грн на навчання від держави: хто може отримати ваучер, які професії доступні та де вчитись 20:30 Автівка припаркувалась біля пандуса і обмежила рух? Що робити у такому випадку Від читача 12:33 День слідства - професійне свято тих, хто щоденно бореться за справедливість. Сьогодні нагородив кращих у професії. 20:05 Пожежа у Бучачі: горить хлібопекарня. Що відомо? photo_camera 19:00 На Тернопільщині вводять обмеження руху для вантажівок 18:10 Багажник грошей за «непридатність»: судитимуть жителя Тернополя за неправомірну вигоду 17:26 Біля кооперативного коледжу ремонтують тротуар: знижують висоту бордюрів photo_camera 17:02 Річка Тайна потемніла, купа мертвої риби: підозрюють скиди з території спиртзаводу 16:24 Собака Беррі, який вистрибнув з палаючої квартири на 10 поверсі в Тернополі, не вижив play_circle_filled photo_camera 15:57 Муніципальна оренда житла: хто та коли може скористатись новою послугою 15:23 Випускникам Галицького коледжу вручили дипломи: як усе відбувалося photo_camera 15:05 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 2 липня) 14:52 Вулицями Чорткова ходив 20-річний чоловік з чотирма сотнями патронів до автомата 14:20 Нечистоти в річку Золота Липа: директора КП звинувачують у службовій недбалості 13:47 На Тернопільщині стартувала вступна кампанія до закладів професійної освіти 13:09 У Чорткові деякі вулиці без води: прокладають нову мережу photo_camera 12:35 У квартирі на Вишневецького, де сталась пожежа, була 15-річна дівчина 12:00 Помер колишній головний тренер «Ниви», відомий футболіст Юрій Дубровний
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up