У Тернополі спортсмени з усієї держави змагаються за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

У Тернополі  спортсмени з усієї держави змагаються за Кубок України з пожежно-прикладного спорту
  • У Тернополі розпочалися змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Змагання триватимуть з 31 липня до 4 серпня.
  • Востаннє у Тернополі такі змагання проводили у 1977 році.

Захід вирішили проводити на міському стадіоні. Всі охочі можуть відвідати змагання. Цього року за Кубок України змагаються 16 команд з більшості областей України.

- За роки незалежності України ми щорічно проводимо змагання з пожежно-прикладного спорту у різних регіонах країни, – розповідає віце-президент міжнародної федерації пожежно-прикладного спорту Григорій Рева, – Тому ми вирішили провести ці змагання і в Тернополі. Через них пройшли тисячі юнаків, які сьогодні є майстрами спорту. Але головне – підготовка нових професіоналів.

Взяли участь у змаганні 120 учасників, серед яких є багато жінок. Це не тільки професіональні спортсмени, а і курсанти навчальних закладів, зокрема зі Львову, Харкова та Черкас. Вони змагатимуться в підйомі на штурмовій драбині, бігу на 100 метрів, долатимуть естафету з перешкодами та влаштують бойове розгортання.

31 липня учасники долали естафету з перешкодами. Найкраще себе показала команда з Києва. Збірна Тернополя показала непоганий результат, пройшовши без помилок всі етапи естафети, хоча багатьом командам це не вдалося. Хтось неправильно передавав естафету, а комусь не вдалось загасити імітовану пожежу.

Біля стадіону всім охочим демонстрували пожежне спорядження та техніку. Окрім сучасних автомобілів, тернополяни можуть подивитись та сфотографуватися з пожежним возом на кінній тязі кінця 19 століття, пожежним мотоциклом «Дніпро-11» та навіть пожежним велосипедом.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    сьогодні бачив дві машини пожені з мігалками по місту летіли, то навчання чи як ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:35 Зняти з розшуку в ТЦК через ЦНАП: в одній з громад Тернопільщини тестують новий проєкт 12:00 Бойові гранати вилучили в чоловіка з Шумщини. Перевіряють ймовірне залишення військової частини 11:22 Пожежа в Чортківському районі: полум’я знищило цех та готову продукцію 10:50 Нова монета номіналом 10 гривень скоро з'явиться в Україні Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 10:10 Тетяна Канюк з Чорткова виборола нагороду на Всеукраїнській олімпіаді 09:35 У Чорткові каратимуть за гучні звуки під час повітряної тривоги 09:20 Сергій Надал: Тернопіль - серед претендентів на звання «Європейська зелена столиця 2028» (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Решетніка та Михайла Стецяка 08:00 Долар і євро знову зросли: курс на 28 квітня 22:00 У Микулинцях відкрили духовний центр підтримки родин загиблих воїнів «Дім Світла» 21:00 Біг як медитація і виклик: лікарка зі Збаража подолала 115 кілометрів у 12-годинному забігу play_circle_filled 20:00 Ціна висоти: як розвідка тримала останній клаптик Луганщини 19:00 Новий паркан встановили навколо колишньої залізничної лікарні у центрі: що тут будуть робити photo_camera 17:45 Обірвалося життя вчительки початкових класів Світлани Суховерко 17:00 У парку «Сопільче» обмілів ставок і зупинився млин: що відбувається 16:46 Бійка між однокласницями у Тернополі завершилася ножовим пораненням 16:20 «Не повністю освоїла користування педалями»: на Чорновола водійка на Audi врізалася у Volkswagen і знесла лавку 15:45 На Тернопільщині побільшало хворих на ГРВІ 15:15 У найближчі три дні на Тернопільщині прогнозують заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up