У Тернополі та на околицях три дні триватимуть антитерористичні навчання

У Тернополі та на околицях три дні триватимуть антитерористичні навчання

29-31 жовтня на Тернопільщині СБУ проводитиме планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання, які відбуватимуться у кількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру.

Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців, повідомляє "Досьє 102".

На період проведення навчань на окремих територіях міста можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху автотраспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Управління СБУ в Тернопільській області просить мешканців та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

У випадку виявлення громадянами зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб і транспортних засобів просимо невідкладно повідомити про це на гарячу лінію УСБУ (0352) 52-90-00, (067) 352-31-00 або спецлінію поліції 102.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • ВолодяУкраїна !!!
    Ще добавлю щоб за вас не було соромно пред суспільством та Європою !
  • ВолодяУкраїна !!!
    Маєте рацію щодо проведення операції безпека громадян це запорука успіху щодо наших дітей і мені приємно що у нашому суспільстві є такі люди які знають свою працю звісно хотілось би щоб ви не забували що ви служите народу України тому побажаю вам хлопці мирного неба в ночі світлих зірок та чистого місяця!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Тетяна Канюк з Чорткова виборола нагороду на Всеукраїнській олімпіаді 09:35 У Чорткові каратимуть за гучні звуки під час повітряної тривоги 09:20 Сергій Надал: Тернопіль - серед претендентів на звання «Європейська зелена столиця 2028» (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Решетніка та Михайла Стецяка Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 08:00 Долар і євро знову зросли: курс на 28 квітня 22:00 У Микулинцях відкрили духовний центр підтримки родин загиблих воїнів «Дім Світла» 21:00 Біг як медитація і виклик: лікарка зі Збаража подолала 115 кілометрів у 12-годинному забігу play_circle_filled 20:00 Ціна висоти: як розвідка тримала останній клаптик Луганщини 19:00 Новий паркан встановили навколо колишньої залізничної лікарні у центрі: що тут будуть робити photo_camera 17:45 Обірвалося життя вчительки початкових класів Світлани Суховерко 17:00 У парку «Сопільче» обмілів ставок і зупинився млин: що відбувається 16:46 Бійка між однокласницями у Тернополі завершилася ножовим пораненням 16:20 «Не повністю освоїла користування педалями»: на Чорновола водійка на Audi врізалася у Volkswagen і знесла лавку 15:45 На Тернопільщині побільшало хворих на ГРВІ 15:15 У найближчі три дні на Тернопільщині прогнозують заморозки 14:35 Директора підприємства підозрююють у заволодінні землею громади Вінниці вартістю 12,8 млн грн 14:02 Через російські удари в Чорне море вилились тисячі тонн олії 13:30 На Тернопільщині 10-річний велосипедист потрапив під авто і опинився в реанімації 13:00 У Підгайцях двоє чоловіків вдерлись до приватного будинку та вкрали телефон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up