У Тернополі триває чемпіонат світу з водно-моторного спорту: сотні вболівальників спостерігають за змаганням

У Тернополі триває чемпіонат світу з водно-моторного спорту: сотні вболівальників спостерігають за змаганням
  • У Тернополі триває чемпіонат світу з водно-моторного спорту. Змагаються 37 команд з 14 країн світу.
  • Подивитися на змагання прийшли сотні тернополян і не тільки. Вони оточили набережну Тернопільського ставу.

У неділю, 25 серпня, після вільних тренувань розпочалися змагальні заїзди для човнів F-125, F-250 та F-500. Частина набережної відгороджена для глядачів, щоб не заважати спортсменам.

Тернополяни охоче діляться емоціями. 

- Учора ми вже приходили сюди щоб подивитися на кваліфікацію та перші змагальні запливи, – розповідає тернополянин Сергій. – Ми із сином - фанати спорту, тому цього пропустити просто не могли. 

Подивитися ближче на човни глядачі могли через огорожу. Однак команда з Німеччини вивезла один зі своїх човнів за межі огорожі, щоб діти могли сфотографуватися та навіть посидіти всередині. Багато малих  були в захваті від цієї можливості. Учасники німецької команди показували дітям, як кермувати човном.

- Дуже круто, що дітям дали таку можливість, – розповідає тернополянка Надія. – Це вам не катамарани і не звичайні моторні човни. Моєму сину дуже сподобалось. Сподіваюсь, що в нас в Тернополі чемпіонат буде і наступного року. 

Після переможного запливу італійського пілота на човні F-250, тернополяни вітали переможця. У перерві між запливами учасники команд не відпочивають, готують та перевіряють свої човни, щоб уникнути неприємних ситуацій на старті.

Подивитися на змагальні заїзди можуть усі охочі до 15:30. Церемонія нагородження переможців відбудеться на головній сцені о 18:30.       

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі оштрафували чотирьох людей за неочищені від бурульок дахи 21:00 Від адвоката до артилериста: історія захисника зі Зборівщини 20:23 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 січня 20:01 У лікарні Тернополя відкрили першу Школу Супергероїв: розповідаємо особливості photo_camera Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 19:03 Майстер спорту і пенсіонер. Що з’ясували про працівника ТЦК, який бив людей на камеру 18:15 З безхазяйного майна в Заліщиках планують зробити укриття 17:30 Через Східний через відключення світла наразі не курсуватимуть тролейбуси 17:10 Після аварії у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up