У Тернополі виділили 2 мільйони гривень на Батальйон територіальної оборони

У Тернополі виділили 2 мільйони гривень на Батальйон територіальної оборони

З бюджету громади будуть спрямовані кошти на розгортання та забезпечення функціонування Батальйону територіальної оборони.

Рішенням сесії Тернопільської міської ради від 23 квітня внесли зміни у Програму забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону та військового призову Тернопільської міської територіальної громади на 2021 рік, повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

Змінами передбачено фінансування у розмірі 2 млн грн на розгортання та забезпечення функціонування Батальйону територіальної оборони (ВЧ А7170) на базі Тернопільського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення навчань з бойового злагодження та медико-тактичних навчань.

Ці кошти також будуть спрямовані також на матеріально-технічне забезпечення, закупівлю техніки і запасних частин, ремонт техніки для військових формувань та закупівлю паливо-мастильних матеріалів.

Додамо, відповідно до закону «Про оборону України» головними завданнями новостворених батальйонів територіальної оборони Міністерства оборони України є:

  • захист державного суверенітету і незалежності держави;
  • підтримання безпеки і правопорядку;
  • забезпечення діяльності органів державного управління в регіонах;
  • охорона стратегічно важливих об'єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up