У Тернополі відкрили виставку картин, які малювали поранені бійці

Більшість із захисників вперше після школи взяли до рук пензлик. Деякі з них малюють навіть з ампутованою кінцівкою. Створюють переважно пейзажі, або ж портрети. Такі заняття є своєрідною терапією для військових
Реабілітація мистецтвом. У Тернополі відкрили виставку картин, які малювали поранені бійці, проходячи лікування і реабілітацію у тернопільських медзакладах, повідомив голова ОВА Володимир Труш на власній сторінці у Фейсбук.
Майстер-класи з написання картин для військових проводить художник Рустам Давлетов. Допомагає йому в цьому волонтерка з Рубіжного Олена Хмельницька. Жінка влаштовувала подібні сеанси реабілітації раніше у своєму рідному місті. Тепер допомагає бійцям у Тернополі.
— Більшість із захисників вперше після школи взяли до рук пензлик, — поділився Володимир Труш. — Деякі з них малюють навіть з ампутованою кінцівкою. Створюють переважно пейзажі, або ж портрети. Такі заняття є своєрідною терапією для військових. Пишаюсь нашими захисниками, їхньою силою волі і незламністю.
А ви вже відвідали виставку просто неба? Якщо ні, ще маєте час. Якщо вже бачили ці шедеври, діліться своїми враженнями у коментарях.
Читайте також:
Спогади про літо і Тернопілля: на Театральному майдані відкрили унікальну дитячу фотовиставку
Краєвиди, які ми не заслужили: у Тернополі проходить виставка українського аеророзвідника
Вписані в історію, зруйновані війною. Маріупольці представили виставку у Тернополі
У новому артпросторі Бережанського замку покажуть роботи Олега Шупляка
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.