У Тернополі встановлять майже 40 велопарковок за 150 тисяч гривень

У Тернополі встановлять майже 40 велопарковок за 150 тисяч гривень

У 2017 році у Тернополі облаштують 39 велопарковок. На це із міського бюджету передбачено майже 150 тис. грн.

Велопарковки розпочнуть встановлювати з понеділка, 13 березня, за сприятливих погодних умов. Облаштують їх у громадських місцях (у скверах, парках, біля важливих соціальних об’єктів), а також біля навчальних закладів (біля Технічного коледжу, Кооперативного технікуму, спортивної школи з футболу, Центру творчості дітей та юнацтва і т.д.).

 «У нас на підприємстві є затверджений план-графік встановлення велопарковок у місті, відповідно до якого усі роботи ми повинні завершити до Пасхи, - розповідає директор заводу «Промінь» Тарас Білан. – Також нами, на замовлення Тернопільської міської ради, було розроблено, виготовлено та встановлено експериментальну парковку, де можна залишати не лише велосипеди, а й дитячі коляски. Перша така конструкція вже облаштована біля поліклініки на вул. Гоголя».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Ігор
    А чи є у нас Вело - доріжки щоб було де їздити а потім уже б логічно велопарковку робити чи не так? Це то саме що афтопарковку робити, але без доріг. Краще засади сквери деревами, а не кради парки злодюго лисий. На усьому тільки гроші відмивати та красти вмієш. (Коли тебе вже посадять?)
  • Герасимчук Ростислав
    От іменно це фото і демонструє всю ганебність цієї справи. Обшарпані сходи та велобляпарковка, геніально.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up