У Тернополі заборонили феєрверки до кінця АТО

У Тернополі заборонили феєрверки до кінця АТО
Використовувати піротехнічні засоби у нашому місті заборонили до завершення АТО. Кафе й ресторанам будуть пояснювати, що "бабах" зараз не на часі.

Відповідне рішення прийняли на виконкомі у зв’язку зі складною ситуацією у державі, численними проханнями жителів міста та правоохоронних органів, зокрема звернення Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області, пояснюють у міськраді.
- Нарешті! Дуже дякую мерії, що дослухалася до скарг людей, - говорить тернополянка Вікторія Король. - А то дивишся про страшні події на Сході, а за вікном у той час чути "бабах". Це якось моторошно. Я розумію, що весілля та ювілеї ніхто не відміняє через війну, але думаю, без феєрверків на таких забавах можна легко обійтися.
Як зазначено у документі, "На території Тернополя забороняється використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) до моменту завершення антитерористичної операції", ідеться у документі.
Роз’яснювальну роботу щодо виконання даного рішення буде проводити управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства, а контролювати та інформувати про виконання даного рішення повинне управління муніципальної поліції.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анастасия Малько
    Дурістіка!!! Те, що організовано Міською радою на часі....А те, що люди святкують весілля - не на часі. Країна подвійних стандартів!
  • Оля
    молодці. Нарешті!
  • Мішанець Оксана
    тоді чому кожної суботи і неділі на весілях гахкають.сидиш і прислухаешся.значить і в кожному ресторані заборонити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято 21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита 19:00 Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд 18:00 Сильні заморозки: погода в Тернополі та області 12-14 квітня 17:00 Війна забрала життя Героїв Сергія Нестерюка та Дмитра Лозовського 16:45 Передвеликодній обмін! Додому повертаються троє жителів Тернопільщини 16:00 В Ощадбанку анонсували нічну паузу в роботі сервісів: що буде недоступно 15:00 Безкоштовна стрижка в соціальній перукарні Тернополя: хто може скористатися послугою 14:03 Із російського полону повернули 182 українців play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up