У Тернополі "закривають" Cinema Citі: чи правда це? (оновлене)

У Тернополі "закривають" Cinema Citі: чи правда це? (оновлене)
  • Про те, що відомий кінотеатр у Тернополі, ймовірно, закриють, тернополяни повідомляють у соцмережах. Квитки на сеанси, згідно з розкладом на сайті, можна придбати лише до 6 лютого.
  • У "ТРЦ" Подоляни повідомляють, що заклад лише закривають на ремонт. Він триватиме кілька місяців.

- На офіційному сайті кінотеатру квитки можна придбати лише на сеанси 5 лютого. Далі продаж закрито. Чому так? - масово запитують тернополяни у соцмережах.

Як вдалось з'ясувати, кінтеатр не працюватиме лише два-три місяці. І закривають його, щоб зробити кращим. 

- Кінотеатр в ТРЦ "Подоляни" закривається на ремонт, - повідомили у адміністрації торгового центру. - роботи триватимуть два-три місяці, тому що це досить об'ємний масштабний проект. Кінотеатр у центрі працює вже понад десять років. І це високотехнологічна галузь, яка постійно розвивається і вдосконалюється. Щоб надавати якісні послуги кінотеатр має оновлюватись кожні п'ять років. У нас вже десять років був без ремонту. 

Чи буде кінотеатр у "Подолянах" мережі Cinema Citi, або ж його переймнують чи відкриють на його місці новий - наразі невідомо.

Зараз очікуємо на коментар від директора рекламного відділу кінотеатру Тетяни Басалиги.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (9)
  • Val Val
    *За нашою інформацією, у "Подолянах" також планують відкрити кінотеатр більш сучасної мережі. * Що Ви мелете? Більш сучасної мережі? Це з яких пір сінема сіті не сучасна мережа?
  • Сергій
    Немає більше про що писати - розповсюджуєте фейки
  • Фахіта
    Вже давно би той сарай вонючий закрився!
    Нормального кінотеатру в місті немає.
    Тільки у Львів треба їхати.
  • Serhii Jyluk
    Кінотеатр мав закриватись, навіть почали звільняти працівників, але дійшли згоди, поки не відомо на скільки часу, але кінотеатр буде ще працювати, щоб не робити проблеми. Ось що відбулось .... Дивно, що директор рекламного відділу Подолян щього не знала !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі. Поліція встановлює її особу 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Польового, Івана Мазура та Василя Іваніва 08:00 Пенсія після 65 років: кому підвищать виплати без заяви та звернення до ПФУ 22:00 Вшанували загиблих медиків: у Тернополі 88 донорів здали кров на потреба ЗСУ 21:00 У Тернополі організували фотосесію для дружин Героїв photo_camera 20:00 Як народжується нова усмішка: репортаж із кабінету ортодонта стоматології Da Vinci (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 На ремонт лавок на Чорновола можуть витратити майже 200 тисяч гривень 18:00 У Тернопільській «Ниві» — нові гравці: що про них відомо 17:30 34-річний чоловік постраждав під час бійки на заправці у Кременці в ніч на 7 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up