У Тернополі засяяла головна ялинка. На відкритті був і президент

У Тернополі засяяла головна ялинка. На відкритті був і президент

Урочисте відкриття ялинки відбулось на Театральному майдані напередодні ночі на Миколая ,18 грудня о 18:00.

Після освячення різдвяної шопки на сцену вийшов Президент України Петро Порошенко і урочисто засвітив ялинку від Вифлеємського вогню. Подивитись на це прийшли сотні тернополян.

Тернополяни, а особливо малеча, щиро раділи головній ялинці міста.

  - Мені дуже подобається наша новорічна красуня, в один момент Театральний майдан і драмтеатр наче ожили, - каже тернополянка Марія. 

Відео дня

Цього року запалював головну ялинку міста разом із тернополянами музичний гурт «Mad Heads UA». Також на Театральному майдані виступали творчі колективи міста, які виконуватили новорічні та різдвяні пісні. 

Зазначимо, у місті також облаштована 40-метрова ковзанка, атракціони, новорічне освітлення фонтанів та вулиць міста. Цього року для новорічної красуні придбали декілька нових гілок та елементів декору, а також додаткові святкові ілюмінації, які будуть прикрашати Театральний майдан та вул. Валову.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • David Starr
    Ну нити ми вміємо добре.
  • бульба
    За власним спостереженням:
    - 90 зі 100 людей ніколи не закривають двері в підїзд.
    - 65 зі 100 людей кладуть сміття біля смітника (навіть якщо смітник напівпорожній).
    -75 зі 100 людей викидають сміття  з цвяхами та дротами, після ремонту в оселі, просто на купу не зважаючи на дітей, які гратимуться в цьомуж дворі.
    Яке ПРАВО ,такий народ , має вимагати кращої за себе влади.
    Демократія — це такий пристрій, який гарантує, що нами будуть керувати не краще, ніж ми того заслуговуємо. (Бернард Шоу).
    Сумно(
  • Ната Лия
    Свято,це коли тепло в хаті ,а попробуй напалити за таку ціну на газ!Це  коли щедро на столі,а попробуй на такі пенсіі і зарплати купити продукти,це коли можеш провести вихідні на гірськолижному курорті,або у теплому Єгипті і т.п.і т.д.....А для більшості украінців це вже не свято,а просто дата в календарі.....
  • Алла Чемна

    Підвищення цін на газ для населення залишається однією з умов МВФ, ціни на газ мають зростати відповідно до затвердженого урядом графіку, а саме з 1 травня 2019 року — зрости до 9850 гривень за тисячу кубометрів, а з 1 січня 2020 року — до 12300 гривень за тисячу кубометрів.

    https://24tv.ua/pidvishhennya_tsin_na_gaz_dlya_naselennya_zalishayetsya_odniyeyu_z_umov_mvf__minfin_n1083181

    тойво reply Алла Чемна
    Вимога мвф wt щоб газ мав одну ціну і для промисловості і для населення.але наші додумались її підняти,замість того щоб здешевити газ для промисловості.Таким чином газ для населення би подешевшав.

    але нічо,йуля прийде і буде дешевий газ.
    Val Val reply тойво
    Дебіл ти!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро нижчий, ніж вчора 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині Від читача 09:23 Пішла у засвіти КИРИНЮК ЗІНАЇДА ІЛЛІВНА 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera 10:10 Потребує проходження базової загальновійськової підготовки: що означає нова відмітка у Резерв+ 09:35 Уряд погодив призначення Володимира Василенка заступником голови Тернопільської ОДА. Що про нього відомо 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Сергія Ленчишина і Сергія Анфйорова 08:00 Збитків на понад 3,4 млн грн: судитимуть групу «чорних лісорубів» 22:03 Як змінилася вулиця Торговиця за 10 років у Тернополі photo_camera 21:03 Тернопіль відвідали українські, польські та білоруські режисери: що вони тут робили? 20:01 Прихистки Тернопільщини готові прийняти 102 переселенці: умови проживання та порядок поселення 18:53 Працівник ТЦК напідпитку тікав від поліції play_circle_filled 18:00 За зберігання і збут наркотиків засуджено жителя Борщівщини 17:30 На Тернопільщині цього року усиновлено 12 дітей 17:22 Масштабна погоня: у Тернополі затримали водія, який тікав від поліції зі Збаража
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up