У Тернополі знову "неочікувана" ожеледиця

У Тернополі знову "неочікувана" ожеледиця

Ще більші, ніж зазвичай, затори у Тернополі утворились вранці 20 листопада. Причина - ожеледиця. Техніка з піском уже виїхала, кажуть в управлінні ЖКГ.

- Їхали по Текстильній, швидкість - 20 кілометрів за годину, - розповідає тернополянка Діана. - Там дуже слизько і ніде вздовж дороги немає жодної купки піску. Перед нами ще їхав тролейбус, якого ніхто не міг обігнати. Коли він заїхав на зупинку, то вже всі їхали 30 кілометрів за годину. А від кільця до "шостого" взагалі 0 кілометрів, бо був затор. 

Тернополянин Олексій вранці їхав на роботу у сторону "шостого" з "Дружби". Чоловік каже, що уже бачив техніку з піском.

- Дорога слизька, тому водіям варто бути уважними і не грати в "вар'ятів" з перегонами, - каже чоловік. - Те, що техніка уже виїхала - добре, але було б ще непогано, якби вздовж дороги був пісок. 

Таксі, як розповідає тернополянка Світлана, викликати зранку було взагалі неможливо. 

- Повз зупинку на проспекті Злуки проїхало дві маршрутки і я зрозуміла, що на роботу уже не встигаю, - каже жінка. - Почала викликати таксі, сказали чекати на дзвінок. Але ніхто так і не передзвонив. Потім приїхала маршрутка. 

В управлінні ЖКГ повідомили, що підприємство “Міськшляхрембуд” обслуговує «Дружбу», Кутківці, Пронятин і мікрорайон «Березовиця». Прибирання Центру, «Нового світу» та «Сонячного», «Східного» здійснює товариство з обмеженою відповідальністю «Авакс Проф». Прибудинкові території прибирають працівники з комплексного прибирання обслуговуючих підприємств.

Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства, благоутсрою та екології ТМР Олег Соколовський, техніка “Міськшляхрембуду” виїхала на свої ділянки о третій ночі, а “Авакс Проф” – о шостій годині ранку.

– Згідно з “Дорожньою картою" встановлені цілодобові чергування, - розповідає пан Соколовський. - Згідно цих чергувань працівники підрядних організацій через кожних дві години виїжджають на вулиці і приймають рішення спільно із відділом технічного нагляду щодо доцільності посипання вулиць чи здійснення інших робіт.

Напередодні в управлінні, як повідомляє прес-служба, двічі проводили наради з виконавцями робіт, під час яких обговорили питання стосовно виконання робіт із забезпечення якісного утримання шляхово-мостового господарства міста в осінньо – зимовий період 2017 року.

- Оскільки мінусова температура, а відповідно й слизькість спостерігається впродовж буквально декількох годин зранку, посипати вулиці впродовж дня не будуть, - кажуть в управлінні. - Також при плюсовій температурі не здійснюється посипання до настання мінусової, адже тоді пісок вкривається кіркою, відтак роботи є неефективними.

Головний інженер відділу технагляду Ярослав Копча нагадує водіям, що водії повинні дбати про безпеку руху у таких погодних умовах, в межах міста не перевищувати швидкість. Також властивості літньої гуми різко втрачаються вже при температурі нижче +5 градусів Цельсія. Тому необхідно тим, хто ще не перейшов на зимову резину, зробити це.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман 21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям 20:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 19:00 Жителів Тернопільщини попередили про особливу небезпеку через загрозу атаки на найближчу ніч Від читача 11:35 Які небезпеки чатують онлайн та як убезпечити підлітків 18:00 Повірив у «грошову допомогу» в месенджері: житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень 17:00 Незаконний кар’єр на Чортківщині: судитимуть директора підприємства за видобуток супіску на 52,9 мільйона 16:15 До 26 гривень може зрости вартість проїзду у Тернополі. Відбулись громадські обговорення 15:40 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 15:15 Укрзалізниця відновлює рух потяга «Київ —Рахів», що курсує через Тернопіль. Будуть й інші зміни 14:30 Весна на Тернопільщині завершиться похолоданням, вітрами та дощем 13:50 Життя, які обірвала війна: у Тернополі молились за спокій душ захисників photo_camera 13:12 На Коновальця восьмирічна дівчинка потрапила під колеса автівки 12:37 У Тернополі відбудеться благодійний концерт «Оркестри волі» 12:05 Розшукують водія електросамоката, який у Сопільче врізався в дитину на велосипеді та втік 11:30 Крадіжка в офісі: тернополянину загрожує до восьми років за викрадені 10 тисяч гривень 11:15 Таунхауси «ЕDEM Таун», продаж другої черги розпочато (новини компаній) 10:50 У школах Тернополя пролунав останній дзвоник play_circle_filled photo_camera 10:18 На майдані Перемоги встановлять меморіальну таблицю загиблому захиснику Валерію Дорохову 09:35 Завершується термін подачі заяв на призначення допомоги для ВПО
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up