У Тернополі знову зберуться мафіозі

У Тернополі знову зберуться мафіозі
Новий сезон гри “Мафія” відкривають 8 вересня. На турнір приїдуть гості з інших міст. Взяти участь у грі може всі бажаючі

Гра “мафія” - покрокова команда психологічна рольова гра із детективним сюжетом.
- За столом збираються 10 гравців, то є 2 команди, - розповідає організатор турніру Роман Собко. – З них шість мирних мешканців і шерів – це мирне місто, а також двоє мафіозі і дон. Суть гри – виявити мафію і знищити. За грою спостерігає ведучий. Кожен за столом має по одній хвилині, щоб висловити свою думку та проаналізувати жести і міміку і найти найбільше підозрілого мафіозного гравця. Ті ж навпаки намагаються ввести в оману мирне місто. І намагаються збрехати в промові так, щоб вигнали мирного мешканця.

В Тернополі в “мафію” грають переважно молодь, тому влітку турніри не проводили.
- У нашому місті гра поширювалась серед студентів, - розповідає хлопець. – Але в інших містах грають і більш старші люди віком до 50 років. Тернопільський клуб існує рік. Думаю, що будемо долучати гравців різного віку.
Хлопець каже, що цей сезон будуть відкривати в нічному клубі Riverpool.

- На відкриття сезону ми плануємо провести турнір у стилі вечірки, - каже хлопець. - У нас буде особливий дрескод. Бажано, щоб учасники приходили в одязі червоно-чорного кольору. Звичайно, що для тих, хто так не вдягнувся це не буде проблемою. Головне, щоб вигляд був офіційно-діловий.

Гру проводить клуб Alames. Для тих, хто хоче взяти участь у заході треба написати заявку в групі у соціальній мережі або зареєструватись на місці проведення турніру 8-го вересня в 12-ї годині.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Усі перлини Тернопільщини будуть на туристичному маршруті, що працюватиме трьома мовами 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Ми раді, що змогли здійснити їхню мрію». У лікарні, де лікують поранених військових, «зіграли» весілля photo_camera 18:05 З 2 серпня пенсії нараховуватимуть по-новому: кого торкнуться зміни Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 17:30 Тернополянам забороняли купатися на Дальньому пляжі 2 серпня. Але вже знімають стрічки 17:15 На Малашівецькому сміттєзвалищі — пожежа: що з якістю повітря 17:00 Шанс на реванш: «Нива» зіграє вдома з «Буковиною» в 1/32 Кубку України 16:00 Чи можна одночасно отримувати субсидію і пільги: пенсійний фонд дав дав остаточну відповідь 15:00 З Тернополя потягом Україною: до яких обласних центрів є прямі рейси та скільки коштують квитки 14:04 Тернопільські воїни показали, як нищать ворогів та їх техніку на передовій play_circle_filled 13:00 У Смиківцях виявили та знищили три міни та три гранати, які пролежали в землі понад століття 12:03 Хотів $5500 за «вирішення питання» з ТЦК: як суд покарав тернополянина 11:02 Майже 16 млн грн субвенції отримають два коледжі на Тернопільщині, щоб оновити майстерні 10:00 Пацієнти чекають тижнями, попри вільні томографи: що показала перевірка апаратів КТ на Тернопільщині 09:00 Монастириська громада втратила Героїв Олександра Зозулю та Івана Самагальського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up