У Тернополі зустріли 150 дітей з Донеччини і Луганщини. Вони проведуть свята у сім'ях

У Тернополі зустріли 150 дітей з Донеччини і Луганщини. Вони проведуть свята у сім'ях

Півтори сотні дітей із Сходу України зустріли сьогодні на Тернопільському залізничному вокзалі. Діти проведуть тут Великодні свята у сім'ях із восьми районів області. 

- Діти із Донеччини та Луганщини приїжджають до нас вже п'ятий рік поспіль, - каже начальник відділу сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.  - Ми розселяємо дітей по сім'ях, але крім того, для них передбачена культурна програма. Це екскурсії, школа писанкарства, розваги у райцентрах, де вони зустрічатимуть Великдень. 

Цього року діти гостюватимуть у Бучацькому, Заліщицькому, Збаразькому, Зборівському, Козівському, Кременецькому, Лановецькому районах.

У Тернопіль приїхали і 17-річна Ірина Дорошенко та 14-річна Анастасія Шайтан із Волноваського району.

- Ми добре доїхали, тільки трохи довго, - розповідають дівчата. - Хочемо побачити, які тут традиції та як живуть люди. Ми ніколи не були на Тернопільщині, тому все тут дуже цікаве для нас. 

Дівчата розповідають, що зараз у їхніх селах Діанівка та Мирське спокійно, лише інколи чути вибухи. 

На Тернопільщині діти пробудуть до понеділка 29 квітня. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Володя Україна!!!
    Гарно вам провести час!
  • Володя Україна!!!
    ета ета Ласкаво просимо додому Діти=)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:32 У Байківцях чоловіка засипало землею: постраждали ще й рятувальники (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:20 В Україні можуть створити Міністерство транспорту 16:48 Уже розпочалась електронна реєстрація до 1 класу шкіл Тернополя на 2026-2027 навчальний рік 16:15 На Тернопільщині водій пропонував поліції $2000, щоб не доправили до ТЦК Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 15:45 У Байковецькій громаді зросла ціна за проїзд в громадському транспорті 15:15 Масштабні обшуки на Тернопільщині: поліція викрила схему торгівлі зброєю 14:45 Автомобіль із гуманітарної допомоги виявили в користуванні сторонніх: він нарешті поїхав до ЗСУ 14:15 Матері, яка задушила 4-річного сина з інвалідністю, «світило» довічне. Що вирішив суд 13:45 ГРВІ та грип: кількість госпіталізованих в Тернопільській області зросла на 17% 13:15 На Східному водій Mazda врізався в електроопору — є постраждалі 12:55 Почали ремонт дороги на Текстильній: рух ускладнений play_circle_filled photo_camera 12:29 У збуті наркотиків обвинувачують подружжя з Чортківщини 12:00 11 пожеж сухої трави ліквідували рятувальники Тернопільщини за минулу добу 11:30 Ремонтують дорожнє покриття на трьох вулицях Тернополя 11:03 У Підволочиську на території ліцею виявили макет гранати 10:30 «Оскар-2026»: всі переможці найпрестижнішої кінопремії 10:00 Президентські стипендії призначили дітям загиблих журналістів з Тернопільщини 09:30 У ніч проти 29 березня Україна перейде на літній час 09:00 Підтвердили загибель Героїв з Тернопільщини Ярослава Вовчука та Петра Дейкала
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up