У Центрі екстреної медичної допомоги може бути новий керівник

У Центрі екстреної медичної допомоги може бути новий керівник
  • Розпорядження про припинення трудового договору з керівником Центру екстреної медичної допомоги Михайла Джуса з'явилось опублікували на сайті Тернопільської облради. 
  • Поки проводитимуть конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора, пан Джус буде в.о. Чи збирається він подавати свою кандидатуру на конкурс?  

- Звільнити з 15 жовтня 2019 року Джуса Михайла Ярославовича з посади директора - головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, - йдеться у розпорядженні №239

Цим самим розпорядженням пана Джуса призначають в.о. керівника центру до проведення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Окрім того в облраді оголосили початок формування конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». 

Ми запитали у Михайла Джуса у зв'язку з чим його звільнили із посади та чи збирається він вдруге очолити клініку.

- Я, звичайно, збираюсь подавати свою кандидатуру на посаду керівника центру, - каже Михайло Джус. - Зараз мене призначили в.о. генерального директора центру. Зараз я готую документи на конкурс, подаю їх та думаю, що все має бути добре. 

Пан Джус каже, що таке рішення - чисто технічне. Адже таку процедуру пройшли інші заклади, які переформували у комунальні некомерційні підприємства. 

- Наш заклад перейшов на фінансування Національної служби здоров'я і фактично змінюється формула із фінансування, - каже Михайло Джус. - Нам пообіцяти трішки більше грошей. Також ми переходимо на фінансування через "ПриватБанк". Тобто гроші з Національної служби здоров'я буде проходити безпосередньо на банк. 

Також пан Джус каже, що зараз відбувається активне обговорення платних послуг, які ймовірно надаватиме заклад. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції 17:00 Підозріла операція: псевдобанкіри виманили у жінки зі Збаража майже 69 тисяч гривень 16:07 «Борщу багато не буває»: у Тернополі учасники «МастерШеф» готували для містян play_circle_filled photo_camera 15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up