У центрі Тернополя буде співати "Зоринка" та заграє Галицький оркестр

У центрі Тернополя буде співати "Зоринка" та заграє Галицький оркестр

163-ю річницю з Дня народження Івана Франка у Тернополі вшанують словом, піснею та інструментальною музикою.

З нагоди Дня міста в Тернополі традиційно вшанувують пам’ять видатного українського поета світової слави Івана Франка, повідомляє прес-служба міської ради. 

27 серпня о 13 годині відбудеться покладання квітів до пам’ятника Каменяра з нагоди 163-ої річниці з Дня народження.

А о 17 годині на відкритому майданчику, що біля пам’ятника поету на вулиці Сагайдачного, пройде мистецька імпреза «Франкові сліди у Тернополі». Участь у дійстві візьмуть Народна хорова капела «Зоринка» (художній керівник і диригент Анжела Доскоч), Муніципальний Галицький камерний оркестр (художній керівник і диригент Василь Феленчак) та поет і науковець Олег Герман.

Відео дня

«Сама постать Івана Франка і його творчість є поліфонічною. Тому й вирішили, окрім традиційного вшанування Каменяра на вулиці Сагайдачного, підтримати ініціативу Національної спілки письменників України, зокрема Олега Германа, дитячої хорової капели «Зоринка» та Муніципального Галицького камерного оркестру, аби вони презентували тернополянам спільну програму на честь поета»,- розповідає начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик.

Унікальні епізоди із життя та думки великого Каменяра, пісні на його слова, поезії та музика тої пори звучатимуть у вівторок, 27 серпня, з 17-ої години біля пам’ятника Іванові Франку. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Яким було кафе «Нептун» у Тернополі: дивіться відео! play_circle_filled 21:00 Обираємо кращих: розпочалося голосування за «Народний бренд 2025» для тернопільських бізнесів 20:00 Вирішила продовжувати службу в армії після перемоги — історія військової з Тернополя 19:02 Мама трьох дітей поскаржилася в МОЗ на лікаря з Гримайлова. Деталі конфлікту Від читача 12:12 На Тернопільщині потрібні працівники пошти 18:10 Бронювання розшукуваних ТЦК чоловіків не скасовує штрафи та кримінальної відповідальність 17:30 У Тернополі відкрили новий дитячий садок 16:29 Тютюн у тіні: як працює нелегальний ринок безакцизу. Експеримент «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 16:15 Майже пів мільйона грн збитків на підключенні генераторів до котелень: два посадовці отримали підозри 15:30 У Тернополі навчатимуть, як діяти у випадку відключення води, тепла і світла 14:57 На Об'їзній легківка в'їхала у фуру: є потерпілі 14:50 Повідомлення заповнити Анкету для отримання виплати «Пакунок школяра» — фейк: ПФУ 14:35 CHEEV у неділю з великим концертом у Тернополі! Буде приголомшлива атмосфера! (новини компаній) play_circle_filled 14:12 Жителя Підгаєччини підозрюють у незаконній порубці деревини у зоологічному заказнику 13:30 Яка ситуація в енергосистемі після масованої атаки ворога 13:00 Шахрайство через «Тіндер»: жінка з Тернопільщини втратила 160 тисяч гривень 12:15 У трьох старостинських округах Збаразької громади змінились старости 11:45 Стартувало голосування за переможця нацвідбору на «Дитяче Євробачення-2025»: у фіналістах є тернополянка 11:15 11 мільйонів на підготовку до опалювального сезону Тернополя: чи готові до блекаутів 10:40 Тернополянка втратила 150 тисяч гривень, повіривши «банківському працівнику»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up