У церкви Тернопільщини в ніч з 1 на 2 травня, як очікується, прийдуть майже 35 тисяч людей: поліція

У церкви Тернопільщини в ніч з 1 на 2 травня, як очікується, прийдуть майже 35 тисяч людей: поліція

Забезпечуватимуть публічну безпеку та нагляд за дотриманням карантинних обмежень маже 900 співробітників правоохоронних органів.

Аби жителі та гості Тернопільщини спокійно святкували Великдень, посилено працюватимуть поліцейські краю, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. 

Зі слів начальника управління превентивної діяльності Олександра Розпутнього, в ніч з 1 на 2 травня на території області в 1539 культових спорудах відбудуться релігійні богослужіння, в яких, як очікується, візьме участь майже 35 тисяч громадян.

Поліцейські чергуватимуть біля 648 храмів, де очікується найбільша кількість учасників. Особливу увагу буде приділено 23 населеним пунктам, де проводиться почергове богослужіння, та 26 релігійним громадам, котрі перейшли у ПЦУ.

«Не варто забувати, що святкування триватимуть в карантинних умовах, — каже Олександр Розпутній, — тому безпека – понад усе. Поліцейські стежитимуть за дотриманням тих обмежень які діють: масковий режим, дотримання соціальної дистанції та інших, передбачених умовами «помаранчевої зони», в якій перебуває Тернопільщина».

Читайте також Розклад богослужінь на Страсний тиждень та Великдень у церквах Тернополя
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Туристів сюди не пускають: що приховує древній замок в Язлівці 19:00 790 тисяч гривень на човен для захисників: тернопільська волонтерка збирає кошти для військових 18:00 Станьте донором крові в пам'ять про бойового медика Дмитра Хоми «Фантома» 17:00 Кричала посеред поля: за сприяння редакції допомогли маленькій козулі із Зарубинців Від читача 15:48 Підтримаймо петицію про присвоєння Денису Диванюку звання Героя України (посмертно) 16:07 Суха трава горить у парку «Сопільче» 15:00 Який вигляд мають нові тролейбуси, що курсуватимуть Тернополем: перші п'ять уже прибули до міста photo_camera 14:05 П’яний виїхав на зустрічну і ледь не вбив знайомого. Як покарав водія суд 13:00 Трудові мігранти з Індії: скільки їх зараз на Тернопільщині та чи є масовий наплив 12:00 «Я буду сумувати за тобою, школо»: у Тернополі другий день лунають останні дзвоники play_circle_filled photo_camera 11:00 Колишній чиновник Держпродспоживслужби з Тернопільщини відповідатиме за неподані декларації 10:01 На усіх АЗС з 1 липня бензин буде розбавлений спиртом: які ще зміни варто чекати 09:00 Війна забрала життя Героя з Кременеччини Володимира Котовича 22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман 21:00 До 450 грн у третій платіжці за газ: які будинки Тернополя перевірятимуть та що варто знати мешканцям
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up