Партнер рубрики Події

У Великих Гаях відбувся матч за звання чемпіона Тернопільської області 2023

• 24 вересня відбувся відкладений поєдинок 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року.
  • Великогаївський «Агрон» приймав свого найближчого конкурента – «Медобори» із Зеленого.
  • Перемога господарів 2:1 дозволила їм дочасно, за тур до завершення змагань, стати чемпіоном області. До речі, втретє поспіль і вшосте за останніх сім сезонів «Агрон» виборює титул кращої футбольної команди Тернопільщини.

Про це повідомили в Асоціації футболу Тернопільщини.

Старт матчу був за господарями, які створили кілька хороших моментів (Стриєшин, Білик, Луцик, Процик), котрі, щоправда не зуміли втілити їх у забиті м’ячі. Десь з середині першого тайму ситуація на футбольному полі вирівнялася і вже гості почали раз по раз турбувати воротаря «Агрона» Івана Рогаля. Найнебезпечніший з боку зеленян був удар Андрія Муляра, м’яч після якого пройшов поруч зі штангою. За таких гойдалок рахунок у матчі відкрили господарі. Провал центру оборони «Медоборів» і Руслан Луцик, котрий змістився з правого краю атаки в центр, влучно пробив у нижній кут воріт (1:0). Зрівняли гості рахунок після обрізки центрбека «Агрона» Івана Олексюка. М’яч дістався до Сергія Полянчука, котрий майстерно перекинув його через кіпера Рогаля (1:1).

Героєм ж матчу Став Тарас Гром’як, котрий вийшов на футбольне поле в другому таймі і вже на дев’ятій хвилині свого перебування у грі Тарас завдав влучного удару з-під оборонця Андрія Бойчука. М’яч пройшовши між ніг воротарю «Медоборів» Тимофія Шеремети опинився в сітці (2:1).

Гості наприкінці матчу могли відігратися. У компенсований час спершу Сергій Полянчук не реалізував 100-відсотковий гольовий момент – затягнув з ударом і оборонці «Агрона» прийняли м’яча на себе, а згодом після подачі кутового Степан Клекот пробивав головою у незахищений кут воріт, однак м’яч зовсім трішки розминувся з воротами.

Отож, перемога «Агрона» з рахунком 2:1 принесла команді з Великогаївської громади чемпіонський титул.

Статистичні дані чемпіонського матчу

«Агрон» (В. Гаї) – «Медобори» (Зелене) – 2:1 (1:1)

24 вересня. В. Гаї. Сільський стадіон. 999 гл. +18 град.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Денис Кіцкай (Бучач), Віталій Сердюк (В. Глибочок).

Спостерігач арбітражу – Іван Будівський (Теребовля).

«Агрон»: Рогаль, Олексюк, Стриєшин, Соколовський, Ковалик-к, Кохман, Білик, Пришнівський, Скакун (Мельник, 73), Луцик (Гром’як, 62), Процик. Запасні: Войнарський, Онищук, Павлусь, Семенець, Софінський.

«Медобори»: Шеремета, Клекот, Мартинюк, Бойчук, Лисенко (Симчук, 46), Муляр (М. Когут, 72), Полянчук-к, Войцещук, Заставецький, Чорний, Лилик (Гуменюк, 76).

Голи: Руслан Луцик (37), Сергій Полянчук (43), Тарас Гром’як (71).

Попередження: Ю. Заставецький (2), В. Чорний (23), С. Симчук (76), С. Клекот (83).

Нагадаємо раніше «20 хвилин» повідомляли результати матчу тернопільської «Ниви» та львівських «Карпат».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.