У Заліщиках думають, як зберегти Дністер

У Заліщиках думають, як зберегти Дністер

Люди з різних куточків України зібралися разомдля сплаву Дністром і зустрічей з небайдужими мешканцями міст і сіл біля ріки, яким загрожує будівництво каскаду ГЕС.

- Наша мета - об’єднати зусилля і скоординувати дії для захисту Дністра. Долучитися до акції може кожна людина, громадське об’єднання чи група – на весь маршрут, на один день чи на окрему зустріч, - повідомляють організатори.

Акцію ініціювали і підтримали рух "Простір свободи", WWF в Україні, Інститут Центральної Європи, Зелений рух Буковини, медійники Чернівців, кемпінг для туристів на Дністрі “Білий Бізон” та інші організації і спільноти України та Молдови.


22 липня у Заліщиках о 12-тій годині а приміщенні  читальної зали Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого (вул. С. Крушельницької, 52) розпочався Форум громадської взаємодії «Збережемо Дністер вільним!» за участі активістів, експертів, представників місцевої влади з Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей та інших регіонів України для вироблення спільної стратегії дій на захист Дністра. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera 19:00 Прокуратура через суд вимагає стягнути із забудовника у Петрикові понад 3,6 мільйона Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Домашні смаколики та авторські прикраси: у Збаражі збирають кошти на старлінки і генератори для військових photo_camera 17:30 Встановлять меморіальну таблицю полеглому захиснику Роману Чудику 16:45 У парку «Здоров’я» облаштовують основу під покриття на новому інклюзивному майданчику photo_camera 15:52 На Циганці потонула 15-річна дівчина: що відомо play_circle_filled 15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя (оновлене) 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up