У Зарваниці не загубіть дитину: правоохоронці розповіли про безпеку на прощі

  • Під час прощі у Зарваниці 14-15 липня порядок охоронятимуть 200 поліцейських та 20 військових національної гвардії.
  • Правоохоронці кажуть, що кожного року під час прощі є багато звернень від батьків, які загубили дитину у натовпі. Тому закликають дорослих бути уважними.
У  Зарваниці не загубіть дитину: правоохоронці розповіли про безпеку на прощі

За два дні прощі Зарваниці очікують близько ста тисяч прочан. Порядок на місці охоронятимуть 200 поліцейських та 20 військових. Колону прочан, які пішки вирушить до Зарваниці з Тернополя зранку13 липня, буде супроводжувати патруль.

- Поліцейські із районних відділень  будуть забезпечувати порядок під час пересування колон автошляхами області, - зазначив під час прес-конференції начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Олександр Розпутній.

Правоохоронець повідомив, що кожного року під час прощі до поліції надходить найбільше звернень про ускладнений рух транспорту та загублених дітей.

- На площі, де зазвичай збираються тисячі людей, вкрай важко знайти дитину, - каже пан Розпутній. – Тому звертаюсь до усіх, хто вирушає у Зарваницю з дітьми: не намагайтеся знайти свою дитину самотужки, одразу звертайтесь до патрульних, вони нададуть вам оперативну допомогу.

Новини за темою
Коментарі (1)
  • David Starr

    Для чого взагалі туди дитину брати?
keyboard_arrow_up