У Заводському відкрили пожежну частину

У Заводському відкрили пожежну частину
  • 18 травня у селищі Заводське Чортківського району відбулось відкриття нового місцевого пожежно-рятувального підрозділу.
  • Його створили, аби забезпечити Заводську територіальну громаду вчасним і належним реагуванням на надзвичайні події.

З відкриттям новоствореного рятувального підрозділу громаду вітав заступник начальника Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Олександр Гавура, повідомили в обласній рятувальній службі.

Пан Олександр наголосив, що відкриття ще одного боєздатного пожежного підрозділу є позитивним прикладом свідомого ставлення до захисту мешканців громади та інвестицією у її безпеку.

Відео дня

Для того, щоб рятувальники новоствореного підрозділи могли належним чином виконувати свої обовязки, їх забезпечили всім необхідним:

  • одягом та спорядженням,
  • просторим гаражним приміщенням та пожежним автомобілем,
  • обладнанням, що надасть змогу оперативно боротися з пожежами та іншими лихами.

Довідка.
На сьогодні в Тернопільській області, з метою вдосконалення системи цивільного захисту у сільській місцевості вже створено 47 осередків вогнеборства – місцевих та добровільних пожежних команд.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що у Тернополі відкрили ще один клас безпеки. Також повідомляли, як рятувальники проводили масштабні навчання у Чистилівському заказнику.

 

Читайте також:

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up