У Зборові зупинили автомобіль з підозрілим вантажем

У Зборові зупинили автомобіль з підозрілим вантажем

Патрульні зупинили автомобіль MAN у якого в темну пору доби не горила права фара. Подія сталась у неділю, 17 грудня, на посту Зборів.

Патрульні перевірили документи у водія. При спілкуванні з інспекторами 28-річний водій помітно нервував. Патрульні провели поверхневу перевірку автомобіля.

Під час якої виявили декілька велосипедів, автозапчастини від різних транспортних засобів і електроприлади. Пояснити походження даного вантажу водій не зміг. Відповідних документів на нього також не мав.

Даний автомобіль та водія охоронці порядку передали слідчому Зборівського відділку поліції, для з’ясування всіх обставин.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:35 Жителя Чортківщини судили за незаконне придбання і зберігання канабісу 15:00 Тернополянин у центрі міста обікрав авто військового — поліція 14:30 На Острозького збили жінку на нерегульованому пішохідному переході 13:55 Затримали агента російської воєнної розвідки, який готував координати для повітряних атак по Тернопільщині Від читача 17:15 Обери свій шлях: чому Державний університет Житомирська політехніка – ідеальний вибір 13:29 На Тернопільщині застосувують аварійні відключення електроенергії 13:10 Крижана казка у Тернополі: синоптики попереджають про погіршення погоди photo_camera 12:38 Тернопільщина — лідер за представництвом атлетів у збірній України на зимовій Олімпіаді в Італії 12:05 Графік відключення світла в Тернополі та області на 6 лютого (оновлюється) 12:03 У додатку «е-Тернопіль» можна зберігати адресу для перегляду графіків відключень електроенергії 11:20 На п'яти вулицях Тернополя понижений тиск газу через ремонтні роботи 11:05 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 7-8 лютого 10:30 Жителька Збаража втратила понад 27 тисяч гривень через інтернет-шайрайство 10:00 Уряд удосконалив механізм виплат допомоги сім’ям з дітьми 09:30 Аварія на Микулинецькій — зіткнулися вантажівка та легківка 09:03 На Тернопільщині через негоду без електропостачання залишаються 65 населених пунктів 09:00 Війна забрала життя Героїв Олександра Орлова, Руслана Бевзюка, Михайла Лисюка і Максима Прокопчука 08:00 У Тернополі з двох вулиць прибрали покинуті автомобілі 22:00 Як підтримувати сексуальне здоров'я в парі: пояснює сексологиня play_circle_filled 21:07 Кум, сват, брат — і контракт у кишені. Як реально зламати корупцію: досвід Чехії photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up