Учасникам АТО почали роздавати землю на вул. Львівській

Учасникам АТО почали роздавати землю на вул. Львівській

Близько двох років учасники АТО з Тернополя відстоюють своє право на отримання земельної ділянки на вул. Львівській. І нещодавно процес пішов -  25 АТОвців очікують відповідь від Держгеокадастру. Вони можуть отримати по 2 га землі. 

Дуже довго тривав процес ходіння і "просіння" земельних ділянок на вулиці Львівській, які, як виявилось, призначені не під індивідуальне будівництво, а для садівництва. 

- Через цільове призначення цих земельних ділянок чимало наших АТОвців не  могли претендувати на них, бо вже скористались правом на землю під садівництво, - пояснює голова правління ГО “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини” Ружена Волянська. - І я самостійно почала вивчати земельний кодекс та знайшла вихід з цієї ситуації.

Земля масиву Львівського призначена для сільськогосподарського використання, що дає право подавати заяви не лише під садівництво, а й під ОСГ, каже пані Волянська. Згідно закону, такі ділянки не можуть бути більшими, ніж 2 гектари.

-  Зараз на свої ділянки для сільськогосподарського використання чекають 25 учасників АТО, - продовжує жінка. - Якщо нам відмовлять, то ми не зупинимось і йтимемо далі.  Є ще один нюанс - обласний Держгеокадастр самостійно збирав свою комісію і вони почали формувати довільну чергу на отримання цих ділянок. 

На запит Ружени Волянської в.о. начальника Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Мартинюк повідомив, що від учасників АТО прийнято 433 заяви . 87 наказів видано на площу 0,06га. 37 – використали своє право чи виготовляють документацію. Разом з тим, 25 заяв подали по 2 га. Усі заяви розглядатимуть згідно порядку надходження. Ще 90% учасників АТО з Тернополя досі не можуть отримати земельні ділянки, додає Ружена Волянська. 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Рятувальники визволили птаха, який заплутався в нитках на дереві 21:00 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 20:00 Долає 1 400 кілометрів, щоб зібрати гроші для ЗСУ: Тернопіль відвідав латвійський волонтер Айгарс Стоніс 19:04 «Не зобов’язані знати про форму»: що відповіли поліція і ТЦК про силове затримання на Чайковського Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Мобільний донорський хаб «Теплокровні» приїде до Тернополя: де можна здати кров 17:20 Нові правила бронювання: у кого будуть перевірки та що треба зробити до 10 серпня 16:50 Семеро випускників Тернопільської Української гімназії отримали по 200 балів на НМТ 16:11 Підпалив банк після знайомства в Telegram: на Тернопільщині затримали 21-річного чоловіка 15:40 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 1 липня) 15:20 У Чортківському ТЦК мобілізували чоловіка з цукровим діабетом, гіпертонією та ожирінням — омбудсман 14:30 За порушення правил паркування в Тернополі тепер штрафи приходитимуть в Дію 13:50 На Тернопільщині обговорили розміщення додаткових пунктів для зберігання тіл загиблих 13:14 Верховна Рада ухвалила Закон про заснування Українського національного пантеону 12:30 Вище історичного максимуму: третій день поспіль у Тернополі фіксують температурні рекорди 11:52 Алею зірок у Тернополі поповнять новими іменами: присвятять військовим бригадам 11:15 За стічні води в Збручі судитимуть директора підприємства 10:30 Четверо підлітків потрапили в аварію у Козлові: зіткнулись квадроцикл та мотоцикл 10:00 Перевізників штрафуватимуть за вимкнений кондиціонер у громадському транспорті 09:37 Західноукраїнський університет відзначив 60-у річницю з дня заснування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up