Учні з Теребовлі на екскурсію до військових приїхали з гостинцями

Учні з Теребовлі на екскурсію до військових приїхали з гостинцями

Діти з Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру приїхали 12 квітня на екскурсію у 44-ту артилерійську бригаду. 

- У школі навчається 141 дитина з вадами мови та слуху, а на екскурсію приїхали 28 дітей, - розповідає директор школи Марія Кацан. - Вони привезли військовим подарунки до Великодніх свят.

Діти вручили військовим паски, ляльки-мотанки, які власноруч робили. А також малюнки та писанки. У військовій частині гостям влаштували екскурсію і показали, як проходить служба у солдатів. А також показали документальний фільм про артилеристів, які несуть службу в зоні АТО. Діти, окрім подарунків, ще підготували для військових міні-концерт - вони співали за допомогою жестів. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової 16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up