Сьогодні, 15 грудня відбудеться панахида за головним лікарем перинатального центру Віктором Куценком

Сьогодні, 15 грудня відбудеться панахида за головним лікарем перинатального центру Віктором Куценком

Панахида відбудеться 15 грудня о 19:00 у "Домі печалі", що на вул. Микулинецькій. Похорон - 16 грудня о 12:00. Про це повідомив син покійного Андрій Куценко.

"Шановні друзі, рідні, колеги і близькі! 13 грудня 2019 року, перестало битися серце мого Батька КУЦЕНКА Віктора Васильовича - лікаря-акушера-гінеколога та організатора охорони здоров'я вищої категорії, генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради, кандидата медичних наук. Панахида відбудеться 15 грудня о 19:00 у "Домі печалі", що на вул. Микулинецькій. Похорон - 16 грудня о 12:00", - про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

Сотні тернополян лишають пости-прощання із головним лікарем. Кажуть, що він був великим спеціалістом та доброю людиною. 

Віктору Куценко раптово стало зле в одному із закладів громадського харчування у п'ятницю, 13 грудня. Там коментувати ситуацію відмовляються.  Відомо, що разом із паном Віктором у ресторані був перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний. Він підтвердив смерть головного лікаря.

«Він був найкращим. До глибини душі він переживав за колектив Перинатального центру «Матері і дитини.», - зазначив пан Деревляний. 

Про те, що сталося, не говорить... Деталі і причини смерті будуть відомі згодом.

Редакція "20 хвилин" висловлює щирі співчуття рідних та близьким Віктора Куценка.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Irina Shaban
    Невимовний жаль. Найкращиий лікар.  Світла пам ять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Тернопільщина втратила Захисників Назарія Хруща і Володимира Сапливого 09:00 Воїна з Тернопільщини Віталія Сидорука посмертно нагородили орденом Президента «Золота зірка» 08:00 Частина Східного буде без води 11 грудня 22:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 9 грудня Від читача 15:35 Не дай шахраям доступ до свого номера: прості правила безпеки 22:09 Виявили ще два тіла зі Стуса: одне з них належить 4-річній Софійці 22:00 Мріяв стати юристом — став артилеристом: історія навідника гармати 21:00 Ювілейний JazzBez у Тернополі: колективи з п’яти країн, лекції та несподівані інструменти 20:00 Близько 6 тисяч дітей відвідали благодійні театралізовані ранки до Дня Миколая 19:03 Скільки коштують зарядні станції та павербанки у Тернополі та як змінилися ціни photo_camera 18:30 Якою буде погода на Тернопільщині 9-11 грудня 18:05 GANNA з концертом у Тернополі: мікс автентики та електро 17:39 Тернопільщина більшу частину доби у темряві, а місць для тепла й підзарядки досі немає 17:25 Трьох тернополян спіймали із «закладками» у Петрикові — поліція 16:35 На будівництві у Тернополі загинув чоловік 16:00 Уряд тимчасово пришвидшує процедуру бронювання для бізнесу 15:10 У пожежі на Тернопільщині загинув 51-річний чоловік 14:35 Уряд удосконалив автоматичне продовження відстрочок для тих, хто здійснює опіку чи догляд 14:00 У Довжанці легківка зіткнулася з бусом. Є постраждалі 13:30 Жінка з 4-річною дитиною постраждали в аварії на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up