Уже 200 тернополян скористалося послугами соціального таксі

Уже 200 тернополян скористалося послугами соціального таксі

Протягом декількох місяців існування у Тернополі соціального таксі його послугами скористалося близько двох сотень людей з обмеженими можливостями пересування.

Наразі соціальне таксі у місті працює п’ять днів на тиждень з понеділка до п’ятниці. Оскільки такий спеціально обладнаний автомобіль є лише один у місті, для зручності рекомендовано завчасно замовити соціальне таксі з 9.00 год. до 17.00 год., зателефонувавши у Благодійний Фонд «Карітас».

Нагадаємо, завдяки підтримці волонтерів, громадських і релігійних організацій та усіх небайдужих мешканців міста, наприкінці квітня цього року у Тернополі презентували унікальний проект «Соціальне таксі». За допомогою спеціально обладнаного авто тернополяни з особливими потребами, а також одинокі люди і пенсіонери можуть безкоштовно скористатися послугами перевезення у медичні заклади, адміністративні будівлі, а також на різноманітні заходи.

До слова, Тернопіль – друге місто в Україні, у якому функціонує соціальне таксі.

Для замовлення соціального таксі, телефонуйте за номером: (0352) 52 36 84 або (098) 332 14 14.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:20 Кинули каменем та розірвали вервицю: у селі на Борщівщині познущались з фігури Матері Божої play_circle_filled 11:11 Літні дитячі табори 2026: відпочинок у Карпатах, Драгобраті та Болгарії (партнерський проєкт) 10:37 В Озерній зіштовхнулися дві автівки: є потерпілі 10:13 Подробиці смертельної аварії на Дамбі: затримали 19-річного водія BMW play_circle_filled photo_camera Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 09:37 В Україні скасували обмеження на виїзд за кордон для деяких жінок-посадовиць 09:00 Борщівська громада у жалобі — прощаються із Захисником Андрієм Євглевським 08:00 У центрі Тернополя та парку Шевченка фарбували лавки 21:53 Смертельна аварія на Дамбі, також є травмовані 21:00 У Гусятині замість легкого кіоску з’явився повноцінний відпочинковий комплекс. Його знесуть, — прокуратура 20:05 Мітингу біля ОВА не було. Захід не погодили 20:03 «Борітеся — поборете, вам Бог помагає». З чеченського полону повернувся Михайло Торченюк 18:25 На проспекті Бандери зіткнулися три автівки: є постраждалі 17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up