Коли у Тернополі буде свято "Останнього дзвоника", державна підсумкова атестація та вручення атестатів

Коли у Тернополі буде свято "Останнього дзвоника", державна підсумкова атестація та вручення атестатів

Управління освіти рекомендувало дні для проведення свята "Останній дзвоник", підсумкової державної атестації, а також вручення документів про освіту. Про заходи до закінчення 2018-2019 навчального року в закладах загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади.

Завершити навчальні заняття та провести свято «Останній дзвоник» у 1-11-х класах міське управління освіти рекомендує 31 травня 2019 року.

Державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів пропонують провести – 7-17 травня 2019 року; 9-х класів – 4-13 червня 2019 року.

А вручити документи про освіту випускникам 9-х класів рекомендують 14 червня 2019 року; 11-х класів – 27 червня 2019 року.

Проте в міському управління освіти наголошують, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» (ч.3 статті 16) структура навчального року встановлюється закладом загальної середньої освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою. Учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (в 11(12) класі) проходять атестацію. Порядок проведення державної підсумкової атестації затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 року №1369 «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації».

В управлінні нагадали, що заклад освіти самостійно визначає формат проведення свята «Останнього дзвоника» та урочистої частини вручення документів про освіту. І наголосили, що відповідно до ст..38 Закону України «Про загальну середню освіту» до повноважень закладу загальної середньої освіти належить виключно видача документів про освіту.

Що стосується проведення державної підсумкової атестації, комісії створюють за наказом керівника закладу освіти не пізніше, ніж за місяць до початку атестації із затвердженням їх персонального складу. Строки атестації також затверджує керівник в межах навчального року, йдеться у листі управління освіти.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Мор риби та стоки біля Серету. Чим загрожує забруднення водойми Тернополю 18:00 Тернополянин втратив понад 245 тисяч гривень, намагаючись купити вантажівку в мережі 17:30 Без води на день залишиться частина вулиці Лучаковського 17:10 Один із засуджених за смерть 22-річного юнака після вироку суду втік у СЗЧ Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:35 Між Байківцями та Тернополем затримали нетверезого водія і доставили до ТЦК: поліція заперечує побиття 16:00 Тернопільська «Нива» на виїзді вирвала перемогу в «Інгульця» play_circle_filled 15:30 В аварії неподалік Тернополя постраждав 12-річний велосипедист 15:03 Тернополяни можуть платити за світло вдвічі менше: пояснюємо, як перейти на лічильники «день-ніч» 14:30 На Тернопільщині горіли пожнивні залишки, суха трава, солома та сміття photo_camera 14:05 У парку Національного відродження підмило міст: оминайте цю ділянку photo_camera 13:48 Смерть 87-річної жінки на Козівщині: поліція підозрює в злочині її 32-річного онука 13:10 В аварії на Тернопільщині постраждав 19-річний мотоцикліст 12:30 В аварії у Почаєві загинула 16-річна дівчина 12:15 49-річну тернополянку засуджено за організацію незаконного переправлення через кордон 12:00 На святкуваннях Дня міста у Тернополі загубилося чотири дитини 11:30 За вихідні на Тернопільщині патрульні виявили вісім нетверезих водіїв 11:00 «Залишив по собі добру пам’ять і велику справу»: помер очільник «Компанії ЛАН» Мирослав Лобоцький 10:30 Театр моди Галицького коледжу презентував нову колекцію на Дні міста photo_camera 09:50 На Тернопільщині зварили рекордний бограч play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up