В «Дії» можна буде подати заявку на отримання іпотеки: які є умови

В «Дії» можна буде подати заявку на отримання іпотеки: які є умови
  • Наразі програма працювала у тестовому режимі.
  • Вже з 2023 року програма буде доступна для всіх громадян України.

Починаючи з 1 жовтня в «Дії» запрацювала програма отримання пільгової державної іпотеки «єОселя». Наразі вона працювала у тестовому режимі.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова керівниці з комунікацій ПАТ «Укрфінжитло» Анжеліки Іванової.

За словами Іванової, вже в поточному році програмою зможуть скористатися:

Відео дня
  • військовослужбовці;
  • правоохоронці;
  • медичні працівники;
  • педагоги та науковці, які працюють у закладах державної та комунальної форм власності.

— Тестовий режим полягає у тому, що всі заявки будуть прийматися через «Дію». Наразі триває доопрацювання всіх технічних нюансів для того, щоб ця послуга працювала максимально доступно, зручно для громадян, як через портал, так і в телефоні. Наразі вона доступна лише через портал. Закликаємо громадян трохи почекати, щоб скористатись послугою, яка буде працювати на повну, — пояснила керівниця з комунікацій ПАТ.

Водночас Іванова не змогла назвати точну кількість квартир, яку вдасться забезпечити до кінця року.

— Але мова йтиме про сотні квартир, можливо й про більше, – додала вона.

Вже з 2023 року програма буде доступна для всіх громадян України.

Для того, щоб скористатися програмою, необхідно бути платоспроможнім та не володіти житлом, яке перевищує 52,5 кв. метри, не брати участь в інших програмах й не перебувати під санкціями.

— За умовами програми, можна придбати не більше, ніж 52,5 кв. м на одну особу, плюс 21 кв. м на кожного наступного члена сім’ї. Це не має бути житло на тимчасово окупованих територіях та старше 10 років, якщо говоримо про міста мільйонники. Це може бути й «вторинне житло», — сказала представниця «Укрфінжитло».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні дозволять передачу інформації про судові засідання та рішення через додаток «Дія».

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Віктор Панівський

    Розвід на гроші всіх українців, Дія, Зеленського це розкрадання державних коштів українців, це марнотратно витрачання бюджетних коштів українців і платників податків українців.  Величезні дурні гроші тратяться на утримання Міністерства цифрової інформації, якого ні в одній Країні не має-.  Це схема зеленого розкрадання коштів і гібридне використання цього Міністерства для власних потреб Зеленського.

keyboard_arrow_up