В кабінеті Чортківського міського голови відбулося … весілля

В кабінеті Чортківського міського голови відбулося … весілля

У рамках пілотного проекту «Шлюб за 24 години» урочиста церемонія укладання шлюбу вперше відбулася в кабінеті міського голови Володимира Шматька.

Святкові декорації, теплі слова ведучої, а також власноруч відкорковане шампанське міським головою створили незабутню атмосферу для щасливих наречених Яни та Шимона. Про це повідомляє Чортківська міська рада. 

- Будівля міської ради має поважний вік. За майже сто років чого тут тільки не відбувалося: змінювалася влада, вирішувались людські долі, але весілля у кабінеті мера ще не було, - прокоментував цю подію міський голова Чорткова Володимир Шматько. - Я дуже радий, що ви знайшли один одного, що сьогодні поряд з вами батьки. Цінуйте такі моменти! Любіть один одного, не просто на словах, а вчинками! Живіть у мирі та злагоді! Будьте відповідальними за свій вибір. І звичайно, не забувайте про Чортків.

Нагадаємо, віднедавна чортківчани приєдналися до проекту “Шлюб за 24 години”. Раніше пілотний проект Мінюсту реалізовували тільки в Тернополі. 

Для того, аби не чекати 30 днів і оформити шлюб вже наступного дня, або через декілька днів, нареченим потрібно звернутися до КП «Чортків дім» або Чортківського міськрайонного відділу РАЦС, подати заяву та заключити договір про проведення шлюбу у письмовій формі. 

Молодятам пропонуватимуть вибрати локацію урочистої церемонії: кабінет міського голови, гору Юрчинських, територію КП “Парковий культурно-спортивний комплекс”. У майбутньому кількість локацій може змінюватись. Церемонію вестиме ведучий із музичним супроводом.

Тариф за надання послуги з реєстрації шлюбу за 24 години затверджено рішенням виконавчого комітету від 22 грудня 2017 р. № 501 «Про затвердження тарифу за надання послуги з реєстрації актів цивільного стану у розмірі: 1400 грн. – у робочі дні, 2000 грн. – у святкові дні, а для учасників АТО ця послуга безкоштовна.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Дружина вірила, онуки чекають: історія захисника Миколи Хархана з Тернопільщини photo_camera 20:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 19:00 Від 200 до понад 4000 гривень за один квиток: скільки коштує доїхати з Тернополя до інших областей 18:05 Заморозки та сильний вітер: на Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 17:01 Відійшов у вічність протоієрей Михайло Кільчицький 16:00 Як на Тернопільщині водять великодні гаївки: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 15:00 Помер хірург з Чортківщини Степан Болібрух 14:00 «Мішанина» по-тернопільськи: у мережі показали як готувати традиційну великодню страву play_circle_filled 13:00 Смертельна аварія на Чортківщині: водію стало зле за кермом 12:30 Хабар за інвалідність: судитимуть лікарку обласного онкодиспансеру 12:27 Сергій Надал на фронті передав воїнам 105-ої бригади ТРО автомобіль, квадрокоптери та іншу техніку (на правах реклами) 12:00 Затримали чоловіка за фейкове «замінування» Лановецького ТЦК 11:30 Вогонь ревнощів: на Тернопільщині затримали чоловіка за підпал 11:00 Долар та євро знову ростуть: який курс валют в обмінниках та банках 10:00 Благодатний вогонь з Єрусалиму привезли у Тернопіль play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертається до рідного дому Герой з Тернопільщини Володимир Гургач 08:00 Світлий тиждень 2026: традиції та що не можна робити 21:49 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 квітня: будуть обмеження для промисловості та бізнесу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up