У костюмах та шапках Санти: тернополяни, які "пережили" новорічну ніч, пробігли 2 км. Хто переміг?

У костюмах та шапках Санти: тернополяни, які "пережили" новорічну ніч, пробігли 2 км. Хто переміг?
  • Десятки тернополян взяли участь у новорічному забігу Fun Run 2020. Чимало людей одягли маскарадні костюми та новорічні капелюхи, щоб підняти настрій собі та іншим.
  • Охочих пробігти дистанцію стало більше, ніж минулого року. 

- У нас уже є традиція 1 січня о 13:00 проводити Fun Run забіг, який між собою ми називаємо «забігом виживших», – розповідає директор Тернопільського туристичного інформаційного центру Тарас Ковальчук. – Адже після новорічної ночі «виживає» небагато людей.

Після невеликої розминки учасники розпочали забіг. Маршрут розпочинався на Театральному майдані. Учасники бігли до тристороннього годинника, який до слова, як розповідає Тарас Ковальчук, зайняв друге місце в Україні по загальній кількості сканувань QR-коду, та перше місце серед сканувань іноземцями. Далі учасники пробігли по вулиці Сагайдачного, по сходах в парк ім. Шевченка, по набережній ставу, до пам'ятника Степана Бандери і знову на Театральний майдан.

Цей забіг став другим у нашому місті. Чимало тернополян вирішили почати рік з пробіжки. Всього на забіг зареєструвались 62 людини. Минулого року – 50. Реєстрація для всіх охочих була безкоштовною. Всі учасники отримали пам'ятні медалі, а Олександр Гром'як, який подолав дистанцію першим всього за 6 хвилин і 18 секунд, отримав ще й «цінний для багатьох виживших» подарунок від організаторів – ящик хмільного.

- Цей забіг у Тернополі проводять вдруге, і я вже вдруге беру в ньому участь, – розповідає Олександр Гром'як. – Минулого разу не вдалося отримати призове місце. Зараз відчуваю радість, емоції зашкалюють. До забігу особливо не готувався. Займаюсь лише любительським спортом – їжджу на велосипеді, плаваю.

Переважна більшість учасників – молодь. Багато хто дізнався про забіг в останній момент. І вирішили спробувати. Деякі учасники вирішили пробігтися у карнавальних костюмах. Найбільш оригінальні отримали приємні подарунки від організаторів.

- У мене дуже позитивні враження і я рада, що в нас є такі цікаві заходи, – розповідає учасниця забігу Ірина. – Настрій на Новий рік може підіймати не тільки алкоголь, а і такі цікаві спортивні заходи. У новорічному забігу я беру участь вперше, а загалом це вже не перший мій досвід. Професійно займатися спортом, на жаль, я не встигаю, але коли є можливість – долучаюсь до спортивних заходів.

Подивитися зібралося чимало гостей зимового містечка. Дехто навіть долучився до спільної розминки.

Як каже Тарас Ковальчук, зимовий забіг організують і наступного року на цьому ж місці і в цей же час, тому ті, хто не встигли взяти участь в «забігу тих, хто вижив», зможе зробити це наступного року.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Адуд Рогі
    переможцю - ящик хмільного... ви що там всі головою поїхали? потім дивуються, звідки стільки алкашів береться. з дитинства вчимо!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:44 На Тернопільщині через негоду без світла залишилися понад 3 тисячі абонентів 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку захиснику Володимиру Боїлу 08:54 Масована атака на Київ: Росія випустила близько 40 балістичних ракет, є жертви 21:02 Екзотична краса у Кременці: в ботанічному саду показали як цвітуть кактуси photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 20:00 Рожеві троянди та літні квіти: який вигляд мають клумби у парку «Сопільче» photo_camera 19:30 Пів тисячі авто на фронт: історія СТО, власник якого сам пішов воювати 19:10 Не лякають ні дощ, ні грім: тернополяни третій день поспіль виходять під ОВА на підтримку Федорова 18:07 Смачні та бюджетні рецепти консервації від відомого священника Олексія Філюка 17:04 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 16:01 В Україні запрацювали нові правила отримання банківських карток: що змінилося 15:02 На Чортківщині вночі горіла будівля 14:03 На території Тернопільщини ввели тепловий режим: є обмеження для транспорту 13:01 Дзвінок від «служби безпеки банку» коштував двом жителькам Тернопільщини 129 тисяч гривень 12:06 За «вирішення питання» з ТЦК взяв понад чверть мільйона — суд стягнув майже стільки ж 11:00 Софія та Артем знову в ТОПі: Мін'юст назвав найпопулярніші імена новонароджених 10:04 До програми «Доступні ліки» додали ще 260 препаратів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up