В парку Шевченка викорчовують 50-літні тополі

В парку Шевченка викорчовують 50-літні тополі

Алергічні тополі біля острівка "Чайка", яким вже понад пів сотні років, замінять на катальпи.

Дерева замінять на ділянці від дитячого майданчика до алеї в напрямку до пам’ятника С. Бандери.

– В парку Шевченка район підвищеної вологості. – зазначив начальник управління ЖКГ Олег Соколовський. – Для того, щоб отримати тінь та зменшити вологість насаджуються у Тернополі  дерева з великою листковою площею – катальпи.

Нагадаємо, ремонт пішохідної доріжки розпочали навколо острівку "Чайка" в парку Шевченка.

Ремонт пішохідної доріжки розпочали навколо острівку "Чайка" в парку Шевченка.
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Foto-dnya/foto-dnya-navkolo-chayki-kladut-brukivku-10614486.html
Ремонт пішохідної доріжки розпочали навколо острівку "Чайка"
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Foto-dnya/foto-dnya-navkolo-chayki-kladut-brukivku-10614486.html

Роботи з видалення старих дерев вже розпочались. Натомість будуть висаджені молоді катальпи у рамках започаткованого в минулих роках у Тернополі екологічного вектору під назвою «Перетворимо тополину пісню у катальповий рай».

Справа в тім, що пух приносить багато незручностей для людей, які страждають алергією, а також засмічує водойми в парку Шевченка. До мінусів можна віднести недовговічність і крихкість тополь, які 30-40 років вже треба прибирати. В парку шевченка їм вже понад 50 років.

Чому ж у Тернополі стільки тополь? У радянські часи дуже оперативно будували цілі мікрорайони і через брак посадкового матеріалу швидко озеленити ці бетонні джунглі могли тільки тополі, повідомляють в управлінні ЖКГ.

На зміну старим тополям прийдуть катальпи. Катальпа має довгі плоди, у формі стручків. Вони здатні зберігати свою декоративність протягом усього сезону вегетації. Ще одна відмінність катальпи від більшості дерев полягає в тому, що восени вона практично не жовтіє і скидає зелене листя при термічних показниках – нижче нуля.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Кактус
    той пух кравиво виглядає - ніби сніг посеред літа. але і проблем від нього багато
  • Anonymous
    Ну і добре
  • Novo Nomo
    вишні ,яблуні посадити,черешні  -всеодно купляються дерева ,а так і гарно буде і зкористю для людей)
    Кактус reply Novo Nomo
    наші людиська за день ті вишні пообривають і на ринку продаватимуть
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up