В парку знову шашлики та пиво: розпочалась "Галицька дефіляда"

В парку знову шашлики та пиво: розпочалась "Галицька дефіляда"

Гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда» до Дня Незалежності та Дня міста триватиме 24-28 серпня з ранку до пізньої ночі

На фестивалі продають традиційні ковбаски, шашлики, картоплю, бургери, пиво та наливки.

Шашлик зі свинини коштує 45 грн, ковбаски-гриль - 25-35 грн, кортопля - 20 грн, пиво - 20, лимонад - 20-35 грн.

Станом на 16:30 людей на "Галицькій дефіляді" небагато, і не усі торгові точки відкрились. Пройти беперешкодно в парку Шевченка неможливо, адже частину набрежної відгородили через проведення Чемпіонату світу з водномоторного спорту 25-27 серпня.

Інші святкові заходи в місті:

24-го серпня:
14.30 - фестиваль їжі (парк ім.Т.Шевченка)
15.00 - Інформ - арт – локації та екскурсії (біля замку)
21.00 - OpenAir (о.Чайка)

25 серпня:
13.00 - Чемпіонат світу з водно-моторного спорту
(кваліфікаційні заїзди) 
14.00 - фестиваль їжі (парк ім.Т.Шевченка) 
15.00 Інформ - арт – локації та екскурсії (біля замку)

26 серпня:
13.00 - Світовий чемпіонат з водно-моторного спорту (Тернопільський став)
14.00 - фестиваль їжі (парк ім.Т.Шевченка)
18.00 - Урочисте відкриття Чемпіонату (Набережна ставу)
18.30 - Великий концерт на Набережній ставу
21.00 відкриття фонтану на тернопільському ставі 

27 серпня:
13.00 - Світовий чемпіонат з водно-моторного спорту (Тернопільський став)
14.00 - фестиваль їжі (парк ім.Т.Шевченка)
18.00 - Урочисте закриття Чемпіонату світу з водно-моторного спорту
Святковий концерт до Дня міста за участю «Bugs Bunny», «Роздоріжжя», «Nice cream», «Fun house».
Презентація саундтреку фільму «Данило Галицький» за участю Андрія Підлужного.
Виступ хедлайнера - гурту «KOZAK SYSTEM»
21.00 - OpenAir (о.Чайка)

28 серпня, День міста:
14.00 - фестиваль їжі (парк ім.Т.Шевченка)
18.00 - Святковий концерт гуртів D.Kray, БРІО, Фа Мажор, Gunz Live Band (Набережна ставу)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    а ше брешуть, що в тернополі найменші зарплати. он, кожні вихідні весілє в парку
  • валерія
    та коли в тернополі вже понаїдаються?
  • Катюша
    Задовбали своїми традиційними обжираловками. невже не можна придумати якоїсь ізюминки, тематики? а то просто позвозили кабаки в парк та й по всьому
  • Герасимчук Ростислав
    Обожнюю наші тернопільські дефіляди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною 22:00 Кохання як броня: як війна вплинула на романтичні стосунки 21:34 Графік відключення світла в Тернополі та області: 27 лютого будуть обмеження для промисловості і бізнесу 21:00 У Тернополі відбудеться спільна молитва за загиблими захисниками 20:01 Не витримала й однієї зими: тактильна плитка на маршруті безбар’єрності уже «поплила» photo_camera 19:00 Скільки коштують продукти у Тернополі та де дешевше: порівняли три мережі супермаркетів 18:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 28 лютого-1 березня 17:30 Розширили перелік педагогічних працівників для участі в пілоті «Гроші ходять за вчителем»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up