В селі Грабовець розповіли подробиці загибелі чоловіка після Дня Незалежності (оновлено)

В селі Грабовець розповіли подробиці загибелі чоловіка після Дня Незалежності (оновлено)
  • 29-річного жителя села Грабовець Тернопільського району в ніч з 24 на 25 серпня переїхало авто.
  • В селі якраз святкували День Незалежності. Чоловік, як кажуть в селі, випивав зі швагром поблизу лісу, а потім відправив того танцювати, а сам захотів прилягти на траві. 

- Я був тоді на місці разом з поліцією, - розповідає староста села Грабовець Микола Дорош. - Сталося так, що людина, казатиму відкрито, трішки випила. Як розповідав його швагро, вони разом відпочивали і загиблий сказав, щоб той йшов танцювати, а сам захотів полежати. Той і пішов, а той ліг. Було темно, а десь позаду стояло авто і водій наїхав на нього, він напевно і не побачив, що хтось лежить.

Мертвого чоловіка знайшли родичі, потім приїхала поліція. Як розповідає пан Дорош, чоловік родом з Грабовець, з багатодітної сім'ї. Його мама живе в селі Застав'є а він часом жив в неї, часом у сестер в Грабовці. Чоловік своєї сім'ї не мав, був порядним.

Як повідомив староста села, голова Великогаївської громади, куди входить село Грабовець, 27 серпня збирає нараду. Похорон планують на 28 серпня. 

В ГУ Нацполіції в Тернопільській області повідомили, що у поліцію 25 серпня близько 3.00 звернувся мешканець села Застав’є. Чоловік повідомив що поблизу стадіону в селі Грабовець виявив тіло свого знайомого. На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи.

- Поліцейські встановили, що загиблий – мешканець села Застав’є, 1989 року народження, - повідомляють в поліції. - За попередніми даними травми, виявлені на голові чоловіка, були отримані від наїзду невідомого транспортного засобу.

Відомості про подію внесені до єдиного реєстру досудового розслідування злочинів згідно статті 286 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Стежте за новинами Тернополя у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:02 Юні борці зі Збаража та Вишнівця дивували світових лідерів photo_camera 20:00 Китайська, з різних країн й від чемпіона світу: як тернополяни дегустували каву (РЕПОРТАЖ) photo_camera 19:01 У дорожників Тернопільщини своя толока. Які роботи виконують? photo_camera 17:59 Чортків виграв грант на 50 тисяч євро. Куди вкладатимуть кошти? photo_camera Від читача 16:12 Які категорії громадян можуть отримати ваучер на навчання? 17:00 Як тернополяни брали участь у «Здоровій прогулянці» (ФОТОРЕПОРТАЖ) photo_camera 16:40 У Тернополі нетвереза водійка пошкодила чуже авто і намагалась втекти photo_camera 16:00 Владислав Коваль готовий виборювати своє майбутнє у складі «Люті» play_circle_filled photo_camera 15:03 Бійців 105-ї бригади ТрО відзначили державними нагородами photo_camera 14:01 Тернополян та гостей міста запрошують на пішохідні екскурсії 13:01 Які ліки мають продавати за рецептами? Перелік 11:50 А ви знаєте, куди їде громадський транспорт? Тест від «20 хвилин» для тернополян 11:02 Скоро Великдень: готуємо смачну сирну паску без випікання 10:03 З 1-го квітня рецептурні ліки в Тернополі мали б відпускати за призначенням лікаря 09:01 Сьогодні, 1 квітня – Міжнародний день сміху, іменини долара та день любителів розчинної кави
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up