В Центрі з балкону на перехожих лилася гаряча вода

В Центрі з балкону на перехожих лилася гаряча вода

Відео, як на тротуар ллється окріп з балкону четвертого поверху, надіслав читач "20 хвилин". 

- Проходив по вул. Руській, 18, а з балкону на людей ллється вода, - каже тернополянин Володимир. - Вода гаряча, з неї аж пар йде. Думаю, там трубу прорвало, а власник вивів воду на балкон, щоб квартиру не затопило.  

Якщо вода тече з балкона, то цього коментувати в обслуговуючому підприємстві не беруться. Адже, при виникненні аварійних ситуацій у квартирі, власник житла має право усувати її на власний розсуд, залучаючи при цьому як обслуговуюче підприємство, так і приватні фірми, або ж власними силами.

Микола Васьковський, головний інженер ТОВ «Мрія», яке обслуговує вказаний будинок, повідомив, що причиною витікання гарячої води може бути проведення робіт із розповітрювання труб у будинку, яке зараз проводять працівники підприємства.

- У будинку на Руській, 18 система опалення - з верхньою розводкою. Каналізації там на горищі нема, відтак немає іншого виходу, як спустити те повітря разом з гарячою водою на вулицю, адже батареї треба розповітрити. По жолобах вона іде в водостічні труби і на землю, - пояснює фахівець. - Таку особливість мають фактично всі будинки по Руській, тому вже багато років розповітрювання батарей у цих будинках проводиться саме так.  Якщо каналізація виходить на технічний поверх, на горище, то повітря з гарячою водою спускають в каналізацію і візуально нічого не видно. Якщо ж такої можливості  немає, то спускають через слухове вікно на шиферну покрівлю, по жолобу у водостічну трубу і на землю. Якщо не злити повітря з водою, то не будуть гріти батареї.

До речі, вчора 25 жовтня через прорив труб припинили подачу тепла до будинків в різних мікрорайонах міста. Зокрема: проспект Злуки,39 – порив трубопроводу опалення в будинку; Листопадова, 2 – порив трубопроводу опалення в підпільному каналі; бpатiв Бойчукiв, 1,1а,5,5а – порив трубопроводу теплової мережі; Лепкого, 6 –порив трубопроводу опалення в жилому будинку; ДНЗ №22 по вул. Лепкого,1 – порив трубопроводу опалення. Наразі усі аварійні ситуації ліквідували, повідомили в управлінні ЖКГ. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (16)
  • бурундук
    то треба було публічне оголошення давати. то б черга була, щоб помитись, а то вчора якраз води не було,
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:40 Всесвітньо відомий художник з Тернопільщини Іван Марчук отримав орден князя Ярослава Мудрого 14:25 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 13 травня) 13:45 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують ворожі безпілотники 13:15 У Тернопільській ОВА планують створити новий антикорупційний підрозділ: буде підпорядковуватись керівнику Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 12:20 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 11:40 Тимчасово перекриють вулицю Чайковського: схема об'їзду 11:05 Апеляційний суд скасував арешт церковної ділянки на Слівенській-Малишка 10:35 Масована атака «шахедами»: є небезпека для жителів Тернопільщини 10:10 Поширення символіки СРСР та відео Сталіна: жителю Тернопільщини загрожує до 10 років ув’язнення 09:31 Загиблі, травмовані і перебої зі світлом: наслідки ворожої атаки дронами в ніч на 13 травня 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Андрій Ковальський, Андрій Дейнега та Іван Попович 08:00 У застосунку Укрзалізниці тепер доступні квитки на приміські потяги 22:00 Збитків та штрафів на майже мільйон гривень нарахували за незаконний вилов риби на Тернопільщині 21:00 Тернопільська Нива оновила тренерський склад 20:00 «Спочатку боялася сісти в кабіну, щось натиснути»: історія Юлії Саламахи, яка опанувала трактор та агродрони 19:03 Вчитель 23-ої школи виграв суд про незаконну мобілізацію ТЦК. Але й далі має служити 18:00 На фасаді Тернопільської школи №24 відкрили меморіальну дошку Герою Івану Хоміву 17:20 Майже 300 тисяч гривень зникли з рахунку жителя Чортківщини після дзвінка 16:50 Тетяна Братковська стала новою директоркою Чортківського Центру первинної медико-санітарної допомоги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up