В Центрі невідомі розфарбували стіни та побили двері у магазині "Єва

В Центрі невідомі розфарбували стіни та побили двері у магазині "Єва
  • Вандали вночі 19 вересня розписали чорною фарбою фасад будівлі на вул. Й. Сліпого, 1, де розташований магазин "Єва". 
  • У магазині не розуміють причини такого вандалізму та чому на стінах невідомі понаписували "Геть". 
  • Це не вперше вандали нищать фасади та вітрини цієї мережі магазинів у Тернополі.

Близько 10.30 працівники магазину відмивали вікна, стіни та двері від чорної фарби. Вхідні двері вандали побили. 

- Вночі відреагувала служба охорони, але хто ці вандали - не знаємо, - кажуть в магазині. - Погроз до нас жодних не надходило, тому ми не розуміємо, чому вандали таке зробили. Не знаємо, чим наш магазин комусь так не подобається. 

У ГУ Нацполіції в Тернопільській області повідомили, що подію внесли в журнал єдиного обліку та проводять розслідування по факту дрібного хуліганства. 

Нагадаємо, магазин "Єва" відкрили нещодавно на місці магазину "Молоко". Це не перший акт вандалізму - вночі 9 вересня невідомі розбили вітрину "Єви", яка розташована біля зупинки "Євроринок".

В соцмережах тернополяни почали активно обговорювати акт вандалізму. І припускають, що причиною могло стати те, що власники компанії магазинів "Єва" мають проросійське походження. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (10)
  • Mila
    Я бачу, що всі вже забули, як власник Єви віідстрілював наших хлопців із боку "динири"... Бойкотуйте той магазин, бо уся виручка від нього йде на допомогу сєпарам(((
  • Петро Білецький
    Правильно, бо яка то в сраці Єва, то Молоко
  • Герасимчук Ростислав
    Таке враження що вночі в нашому місті сама тільки нечість вештається
    Петро Білецький reply Герасимчук Ростислав
    На рахунок цього ти правий. Поліція патрулює :)
    Герасимчук Ростислав reply Петро Білецький
    Реально нормальні люди вночі сплять, Я таксист і іменно вночі бачу купи нечісті, по них навіть видно що то моргінали, вори, нарікі, вбивці. Я б їх пачками щоночі виловлював.
    Anonymous reply Герасимчук Ростислав
    А що таке моргінали?
    тойво reply Герасимчук Ростислав
    а таксісти то хоч реально нормальні?
    Тарас reply Герасимчук Ростислав
    запропонуйте свою допомогу патрульним)
    Петро Білецький reply Тарас
    шоб його на піро поставили ??
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Літо і зіпсовані продукти: як уникнути отруєння та коли потрібно негайно звертатися до лікаря 21:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 20:00 Міська рада програла апеляцію: землю на Бандери мають повернути громаді 19:04 Зник дорогою до волонтерів, а за тиждень знайшли мертвим: загадкова смерть військового з Тернопільщини Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:04 У школі встановлюють відреставроване вікно, через яке наробили галасу в Тернополі 17:32 Поки двоє билися, третій забрав телефон: у Тернополі чоловік привласнив чужий гаджет 17:02 Грози та дощі: на Тернопільщині — штормове попередження 16:29 Військовий зник безвісти: куди йти і що робити рідним та що може допомогти в пошуках 16:03 Тернополян запрошують стати донорами: на Театральному майдані працюватиме пункт здачі крові 15:32 47 тисяч гривень і 2 тисячі доларів за інвалідність: у Тернополі викрили голову команди та трьох лікарок 14:57 У Тернополі ремонтують дороги і тротуари: де тривають роботи та які вулиці перекрили 14:22 Школа на Збаражчині працюватиме, але з умовою. Про що домовились батьки і влада 13:40 На Кременеччині загорілася солома: вогнь міг перекинутися на 190 гектарів ріпаку 13:10 У Тернополі 12-річному школяру запропонували 20 тисяч за підпал авто ТЦК: хлопець звернувся до поліції 12:40 Вони рятували інших ціною власного життя: в Україні вшановують загиблих медиків 12:07 100 безкоштовних годин паркування щомісяця: як ветеранам оформити пільгу в «е-Тернополі» 12:01 Відпочинок біля басейну чи водойми у Тернополі та області: огляд локацій, ціни та фото (партнерський проєкт) 11:37 Дзвінок у Telegram обійшовся у 130 тисяч гривень: шахраї ошукали жительку Тернопільщини 11:03 Найтепліші обійми дому: з російського полону повертається захисник Олександр Ремпа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up