В Україні скасували призов на строкову військову службу під час війни

Цей законопроект підтримали 318 народних депутатів.
В Україні скасували призов на строкову військову службу під час війни.
Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8109 від 06.10.2022 року щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій. Згідно з документом, під час дії воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.
Призовні комісії створюються для розгляду питань щодо:
- організації і проведення медичного огляду осіб, які перебувають на військовому обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних або виключення з військового обліку;
- направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.
Нагадаємо, що президент відтермінував також звільнення в запас військовослужбовців на строк «не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації».
Читайте також
- Верховна Рада підписала закон, який дозволить демобілізацію батьків трьох дітей
- Чоловікам можуть дозволити їхати за кордон за умови щомісячного внеску на ЗСУ
- На Тернопільщині розпочали 94 кримінальні провадження за ухилення від мобілізації
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.