В Україні вперше з'являться поштові марки у жанрі ню (ФОТО)

В Україні вперше з'являться поштові марки у жанрі ню (ФОТО)
  • В "Укрпошті" вірять, що нова серія марок додасть художньої естетики поштовим відправленням.
  • Тираж кожної марки – 130 000 примірників.

5 березня світ побачать перші українські поштові марки з оголеними тілами у жанрі ню із серії "Її величність – жінка". Про це "RIA плюс" повідомила прес-служба "Укрпошти". 

Перший випуск прикрасять роботи Тараса Шевченка «Одаліска» з фондів Національного музею Тараса Шевченка та українського художника-сучасника Андрія Чебикіна «Енергія ІІ» з фондів Національного художнього музею України.

Тираж кожної марки – 130 тис. примірників. До марок випущено конверти «Перший день» та картки для картмаксимумів.

В Укрпошті вірять, що нова серія марок не тільки поповнить колекції українських філателістів, ставши одним із найулюбленіших вишукано-пікантних експонатів, а й додасть художньої естетики поштовим відправленням. Адже жіноча краса, пронесена крізь віки і змальована найвидатнішими митцями, здатна зачарувати і надихнути на написання кількох щирих рядків від руки.

Поштові марки, конверти та картки серії «Її величність – жінка» випущені у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України.

Одну з поштових марок прикрашає картина Тараса Шевченка «Одаліска», написана у 1840 році у Петербурзі. На конверті до випуску представлена ще одна робота Тараса Григоровича – «Вірсавія», написана 1860 року.

На другій поштовій марці у жанрі ню відтворено роботу «Енергія ІІ», написану в 1991 році нашим сучасником Андрієм Чебикіним – художником-графіком, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка.

На конверті до марки представлена ілюстрація до збірника «Опале листя» Івана Франка авторства Андрія Чебикіна.

Кількість марок в одному марковому аркуші – 9 (3х3). Тираж кожної марки – 130 000 примірників. Вартість маркового аркуша 81,00 грн (9 марок номіналом V, що еквівалентно 9 грн), конверта – 4 грн, картки – 4 грн. Вартість конвертів зі спецпогашенням та картаксимумів становить 18,80 грн.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:26 Для жінок на Тернопільщині діє програма безкоштовної психологічної підтримки 11:52 Обіцяв повернути сина з полону: на Тернопільщині судитимуть псевдоволонтера 11:16 Неповнолітній мотоцикліст збив пішохода, який переходив дорогу за межами переходу 10:39 У Тернополі 17 військовим виплатять по 15 тисяч гривень Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:05 У Тернополі затримали 64-річного чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні двох неповнолітніх 10:00 На прибирання сміття і відновлення земель передбачили два мільйони: хто отримує гроші 09:00 Тернопільська громада прощається з Героєм Віталієм Лавришиним 08:00 Пенсіонерам роз'яснили, кому з тих, кому 70+ призначають доплату 22:00 Подолав тисячі кілометрів заради України: 67-річний американець волонтерить на Тернопільщині photo_camera 21:00 Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в Україні 20:00 Від першого дзвінка до отримання ключів: як у «ВІСОН» допомагають знайти свій дім (партнерський проєкт) 19:02 «Без вас ми не впоралися б». Мама 17-річного Назара дякує всім, хто допоміг врятувати сина 18:01 Ірина Король знову стала директоркою Тернопільського навчально-реабілітаційного центру 17:15 Міська рада програла суд за землю на Бандери play_circle_filled 16:46 Підтвердили загибель Героя з Теребовлі Михайла Волочастого. Місто зустріне кортеж «На щиті» 16:10 Рада відправила Свириденко у відставку. Будуть зміни серед міністрів 15:40 Приміщення продали, а що буде з автостанцією — не придумали. Продовження історії в Монастириськах 15:02 У Бережанах затримали львів'ян на отриманні грошей за незаконну відправку чоловіка в Угорщину 14:37 Понад 96 тисяч дітей на Тернопільщині безкоштовно харчуватимуться у школах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up