В зоні АТО помер 21-річний боєць Ярослав Смолінський

В зоні АТО помер 21-річний боєць Ярослав Смолінський

Ярослав родом з села Дітківці Зборівського району. Був бійцем 2-ої окремої Галицької бригади Нацгвардії. 8 травня, як повідомили в редакцію "20 хвилин" знайомі бійця, він помер. 

- Це трапилось 8 травня. Його товариш по службі з необережності вистрелив у серце, - повідомляють знайомі Ярослава. - Це випадковість, яка мала фатальний кінець. Ярослав служив в Ужгороді в Нацгвардії, вже мав йти додому, але підписав контракт з Збройними силами України і відправився воювати на схід України. 

У військкоматі інформацію про загибель Ярослава Смолінського підтверджують.

- Ярослав загинув через те, що його товариш необережно поводився зі зброєю, - коментують у військкоматі. - Подробиці розкажуть батьки. Звісно, якщо захочуть.

За попередньою інформацією, тіло Ярослава додому везтимуть 10 травня. 

Редакція висловлює щирі співчуття родині, друзям і знайомим Ярослава Смолінського. Нехай спочиває з Богом....

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Хрущ Василина
    Співчуваю рідним,але мені не вкладається в голові,як так по необережності в серце раз,а по друге сказали,що його застрелили в годині 12,а хто тоді в першій сидів в інтернеті,щось тут не договорюють.Чекаю детальної інформації від військомату,надіюсь,що справу не пустять на тормоза.
  • Петро Білецький
    По необережності в серце? Як таке можливо ??
  • Lesya Hordiychuk
    Всього 20 років хлопчині)

    Який жах!

    Нехай його душа спочиває з Богом!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі молитимуться за полеглих Героїв 21:00 Всю службу стояв нерухомо: лелека прилетів на церковне подвір'я на Тернопільщині (фото дня) 20:02 До 20 вересня можна повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою: що потрібно знати 19:02 Директора «Еліт Пласту» визнали винним, але підприємство продовжує працювати: що з’ясували «20 хвилин» Від читача 17:20 Підвищення пенсії 18:07 У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі через залізничну колію на Бродівській 17:20 У Тернополі тимчасово закрили скейт-парк у «Сопільче» через аварійний стан конструкцій photo_camera 17:10 Де поїсти та відпочити в Тернополі й області: огляд кафе, барів і ресторанів 2026 (партнерський проєкт) 16:50 Купи цементу та розрита траншея: на Медовій ліквідовують аварію після гідравлічних випробувань photo_camera 16:10 Вода забрала життя вісьмох людей з початку року на Тернопільщині, серед них — двоє дітей 15:40 Вимоги стали жорсткішими: в Україні запровадили нові умови для бронювання працівників 15:07 Крадіжка грошей з трьох водоматів за ніч: поліцейські затримали підозрюваного 14:35 Понад 50 авто у колоні «На щиті»: Тернопільщина проводжає в останню путь чотирьох воїнів play_circle_filled photo_camera 14:00 У філармонії завершується сезон і контракт директора photo_camera 13:30 Скільки платитимуть батьки за освіту дітей в мистецьких школах Тернополя та хто матиме пільги 13:00 19 тисяч доларів вкрали з квартири тернополянки, поки вона була на роботі 12:30 «Вона була єдиною дитиною у матері. Це такий біль…» У Тернопільському ставі потонула 15-річна дівчина 12:00 На Тернопільщині чоловік отримав вогнепальне поранення стопи 11:30 Параатлет із Тернополя встановив рекорд світу на змаганнях у Тунісі 11:00 На Херсонщині загинув патрульний із Тернополя 35-річний Ігор Кульбаба
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up