Вандали пошкодили міст біля вокзалу. Поліція взяла його під свою охорону

Вандали пошкодили міст біля вокзалу. Поліція взяла його під свою охорону

30 листопада в мережі інтернет з'явилась стаття, що «Пішохідний міст поблизу Залізничного вокзалу знову постраждав від рук вандалів».

Мова йде про реконструйований міст, який веде від Привокзальної площі до вулиці Вояків дивізії Галичини. Це вже не перший випадок пошкодження даної споруди, цього разу хулігани обмалювали, саме захисне накриття.

Правопорушники залишили написи, не задумавшись, що такі малюнки не тільки нищать майно, але й те що стерти дані зображення досить дороговартісно.

За розпорядженням начальника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола, відтепер постійну охорону даного об’єкту здійснюватимуть працівники поліцейської станції, яка знаходиться на території міського залізничного вокзалу.

Тепер у разі вчинення протиправний дій зловмисники відповідатимуть перед законом відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення правил благоустрою міста. Санкція якої передбачає накладання штрафу на фізичну особу від 340 грн. до 1360 грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:03 Графік відключення світла в Тернополі та області на 2 січня 21:00 Традиції, символи та дитяча магія: як жителі Тернопільщини прикрасили ялинки до 2026 року 20:03 Воїну назавжди 41... Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:03 Подорожчали паспорти: нові ціни на ID-картки та закордонні документи Від читача 17:02 18 303 консультації надано офісами "Зроблено в Україні" на Тернопільщині 18:50 Смертельна пожежа у Гаях Шевченківських — загинув 43-річний чоловік play_circle_filled photo_camera 18:00 Шахраї виманили у жительки Кременеччини понад 90 тисяч гривень 17:00 Що бажають тернополяни у 2026 році: добірка новорічних привітань із соцмереж 16:05 В Україні стартувала Національна програма Скринінг здоров’я 40+: коли і як можна скористатись послугою photo_camera 15:05 Перший Новий рік Романа Кіф'яка після полону: родина чекає на поповнення 14:02 Нехай 2026-ий буде мирним і щоб всі рідні повернулися додому: що загадали волонтери на Новий рік 13:00 Пампухи, кава та смаколики для фронту: тернополян закликають долучитися до збору різдвяних боксів на Дніпропетровщину 12:00 У Тернополі та області — жовтий рівень небезпечності через ожеледицю 11:05 Першими у 2026 році в Тернополі народились двоє хлопчиків 10:42 У Тернопільському районі горів житловий будинок 09:59 Горіла альтанка біля житлового будинку на Микулинецькій. Подробиці 09:00 Які зміни чекають на українців з 1 січня 2026 року: мінімальна зарплата, тарифи та чекап здоров'я 00:00 Редакція «20 хвилин» вітає усіх читачів, наших захисників з Новим 2026 роком!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up