Вартість проїзду у тролейбусах мала б бути 4 грн 18 коп., кажуть в "Тернопільелектротрансі"

Вартість проїзду у тролейбусах мала б бути 4 грн 18 коп., кажуть в "Тернопільелектротрансі"

2017 рік буде доволі складним у фінансовому плані для КП «Тернопільелектротранс» з кількох причин. Однією із них – є вартість проїзду. Вона мала б становити, кажуть в електротрансі, понад чотири гривні.

Про це повідомив директор згадуваного КП  Андрій Мастюх під час засідання виконавчого комітету  у середу, 11 січня. На засіданні розглядали проект «Про погодження фінансового плану комунального підприємства «Тернопільелектротранс» на 2017 рік». Проект підтримали.  

- Виконання даного фінансового плану буде дуже складним, - каже Андрій Мастюх. - Ми маємо деякі нововведення під кінець року. Зокрема, якщо до підняття  розміру мінімальної заробітної плати  ми десь готувались…  То є і інше -  19 грудня по проекту  відміни перехресного субсидіювання прийнятий тариф для міського пасажирського транспорту, електричного транспорту безпосередньо, на рівні звичайних споживачів. Тобто, що це для нас дало. Порівняно з січнем 2016 на січень 2017 року вартість  електроенергії для міського електричного транспорту зросла у вісім разів, не на 8%, не на 100%. Тобто, де ми мали  36 копійок -  вартість на старті аналогічного періоду  минулого року, то на сьогодні – 2 гривні 46 копійок.  Тобто, це є сильний удар по транспорту.

За такої вартості електроенергії виходить, каже очільник КП, що вартість проїзду  майже дорівнює одному кіловату електроенергії.  Ще однією причиною прогнозованих труднощів є те, що на сьогодні жодної копійки з держбюджету на пільги, які надані безпосередньо державою для перевезення пільговика, не передбачено.  Ці питання перекладені на місцевий бюджет.

- За даними цифрами ми проводили розрахунки, - додає Андрій Мастюх. – Вартість проїзду в електротранспорті на сьогодні, враховуючи 100% оплату всіма пасажирами, мала би становити 4 гривні 18 копійок.  А прийнято є три гривні. Тобто, є на сьогодні знову ж таки на дефіцит у фінансуванні – 1 гривня 18 копійок. 

Також поінформував керівник КП і щодо обсягів запланованих доходів. Розрахунки робили, враховуючи уже тариф - 3 гривні.

- Враховуючи те, що ми перевозимо в межах  10 мільйонів пасажирів платних, ми виходимо на 30 мільйонів доходів власними силами.  Мова іде про оплату повної вартості, - говорить пан Мастюх. - Компенсація  в даному фінансовому плані є розрахунковою. Так як ми проводили розрахунки по тарифу,  вона  передбачена  в межах 35 мільйонів. І ми передбачаємо в даному випадку збитки 12 мільйонів.  Це не є велика сума...

Також керівник комунального підприємства зазначив, що у пропонованому фінплані урізані до мінімального усі витрати на утримання рухомого складу, контактної мережі та  інше.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 На ремонт лавок на Чорновола можуть витратити майже 200 тисяч гривень 18:00 У Тернопільській «Ниві» — нові гравці: що про них відомо 17:30 34-річний чоловік постраждав під час бійки на заправці у Кременці в ніч на 7 липня 17:00 Авто на фронті – не розкіш: як тернополянин поєднав бізнес, волонтерство і службу на передовій play_circle_filled Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:33 На Тернопільщині 10-річна дівчинка отримала тяжкі травми голови, упавши з електросамоката 16:05 Чи можуть власники затоплених автомобілів під час негоди в Тернополі отримати компенсацію 15:45 Тернопільщині виділили понад 217 мільйонів на харчування школярів 14:47 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 15 липня) 14:29 ЗСУ отримали першу партію жіночих бронежилетів: у чому їх особливості 13:37 Генштаб ЗСУ очолить Ігор Скибюк: що про нього відомо 13:14 У Почаєві вогонь знищив дві господарські будівлі, пошкодив житловий будинок photo_camera 12:20 «КонтраFACTS Media Awards»: стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (новини компаній) 12:20 В Україні смертність майже учетверо перевищує народжуваність 11:30 Шестирічний хлопчик потрапив під колеса авто на Східному 11:11 Переходила на «червоне»: на Грушевського авто збило 18-річну дівчину 10:45 Сирський підбив підсумки роботи на посаді Головнокомандувача ЗСУ 10:03 Ремонт шляхопроводу на Бродівській: на якому етапі роботи 09:30 Помер завідувач відділення Гусятинської лікарні Олексій Барбашов 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Олегом Сокирником
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up